Садівникам

Вирощуємо примули правильно: топ помилок, при розведенні рослини

Привіт, шановні читачі!Примули по-праву вважаються одними з найбільш барвистих і яскравих рослин на вашій клумбі. Ці унікальні квіти традиційно використовуються ландшафтними дизайнерами для робіт у відкритому грунті. Але багато любителів вирощують їх і в своїх квартирах.

Відомо, що розведення примули не таке вже й просте заняття. У цій статті ми розповімо, як уникнути основних помилок при догляді за цими популярними квітами. Розведення в кімнатних условіяхдля продовження життя первоцвіту слід створити наступні умови: підвищену вологість повітря;розсіяне сонячне світло;температуру повітря близько +15°С.

примулі не підходить сухий і дуже гаряче повітря. Під його впливом у рослини жовтіє листя і пересихає земляний кому. Застосувавши дренажну систему, можна підтримувати вологість землі без накопичення зайвої вологи.

У літні місяці рослина краще поставити на вікно з північного боку. Примули краще не обприскувати. Удобрюють Первоцвіт невеликою кількістю в основному рідких добрив під час його цвітіння.

Щоб уникнути ураження рослини павутинним кліщем і попелиць, їй необхідно рости в прохолодному і вологому приміщенні. А якщо інфікування відбулося, то допоможе обробка мильним розчином, настоянкою часнику і інсектицидними препаратами. Погіршити самопочуття квітки може і надмірний полив.

Рослина може захворіти борошнистою росою, А також сірою гниллю. У нього можуть загнити коріння. Бордоська рідина і фунгіцидні препарати допоможуть впоратися з цією проблемою.

Багато слов’янських народів вважали примулу золотими ключиками, що відкривають навесні дорогу зеленому царству. Догляд за примулою в квітникуце рослина добре росте на родючому грунті. Можна самим зробити суміш з листової землі з невеликою кількістю гною або посліду.

Перед тим, як посадити рослину, рекомендується на дно ями засипати шар піску. Цей дренаж не дасть воді застоюватися. У тому випадку, коли примула росте на вологому грунті, поливати її потрібно рясно, але не частіше 2 разів на тиждень.

Виробляти підгодівлю слід фосфорно-калійними добривами: навесні — 2 рази і 1 раз влітку. Рослина не любить спеку і попадання прямих сонячних променів. Перед зимовими холодами рекомендується накрити примулу сухою соломою або старими гілками, тому що вона погано переносить низькі температури.
У деяких землях Німеччини вважалося, що та дівчина, яка першою на Великодні свята знайде примулу, в цей же рік вийде заміж. Таким чином, якщо дотримуватися всіх рекомендацій по догляду, то цей ніжне рослина буде радувати вас своїми яскравими квітками довгий час. Читайте також: Топ-5 кольорів для подзимнего посіву: час прийшов прибирати або не прибирати, ось в чому питання: куди подіти рослинні залишки з саду і городаодноретнікі для подзимнего посіву: настала пора садити

Related posts

Leave a Comment