Садівникам

Вибираємо квіти для посіву на розсаду в січні: сорти, особливості посіву

Доброго часу доби, дорогі садівники! Стара приказка говорить: Готуй сани влітку, а віз взимку. До нашого заняття вона має саме пряме відношення. У сьогоднішній статті ми будемо говорити про сортах квітів, які потрібно посіяти на розсаду в січні, щоб в сезон вони радували нас своєю красою.

Листоколосник їстівний за 24 години здатне вирости до 40 см у висоту, а приблизно за два місяці досяг висоти 30 м. Правила посадки і відповідні сортаДаже дитина знає, що щоб рослина добре росло, йому необхідне сонячне світло. А так як в січні цього ресурсу дуже мало, потрібно подбати про додаткове освітлення.

Для його забезпечення відмінно підійдуть, наприклад, світлодіодні лампи, доступні до покупка в будь-якому магазині ЕЛЕКТРИЧНИХ ТОВАРІВ. Перш за все, варто пам’ятати, що в січні проводиться посадка насіння тих рослин, які зацвітають мінімум через 130 днів з моменту посіву. Отже, Насіння квіткових рослин яких сортів можна сіяти в січні?Вербена Гібридна.

Вирощується при температурі +20°С. перші сходи з’являються через 2-3 тижні після посадки. Пікіровка проводиться через 15-20 днів після сходів.

У грунт висаджується в середині травня. Зверніть увагу, що насіння має погану схожість, тому їх потрібно обробити стимулятором росту. Аквилегия (водозбір).

Вирощується при температурі +20°С. Посадка проводиться в першій половині січня. Перші сходи з’являються через 3 тижні.

Висадка під укриття проводиться в перших числах травня. Гвоздика Садова. Вирощується при температурі +20°С.

сходи з’являються через 1-2 тижні. Пікіровка проводиться через місяць. Висадка в грунт-в кінці травня.

Варто пам’ятати про те, що до появи сходів потрібно захищати «грядку» від прямих світлових променів. Пеларгонія. Посів необхідно провести в другій половині січня.

Температура вирощування – +20°С. перші сходи з’являються через тиждень. Висаджувати в грунт під укриття можна в травні.

Геленіум осінній. Вирощувати потрібно при температурі +16-18°С. перші сходи з’являються через 10 днів.

Пікіровка проводиться через 3 тижні. Висадка в грунт повинна проводитися на початку травня. Дана культура невибаглива.

Єдине, вона дуже любить світло. Тому вирощувати розсаду даного квітки потрібно при постійному досвечивании. З одного гарбузового насіння може вирости плід вагою до 100 кг! Гарбуз визнана рослиною з найбільшими плодами з насіння.
Сподіваємося, дана стаття принесла вам користь! Вирощуєте ви в січні квіти на розсаду? Поділіться в коментарях, нам дуже важлива Ваша думка.

Related posts

Leave a Comment