Садівникам

Підзимовий посів квітучих однорічників: які вибрати, топ-5 кращих варіантів

Листопад-час для посіву квітучих однорічників. Завдяки подзимнему висаджування, ви полегшите весняну посівну, в результаті отримаєте загартовані, міцні квіти. Але є і недоліки: якщо навесні перезволожуються насіння, то деякі сіянці можуть загнити, під час ранніх відлиг паростки можуть прокинутися раніше покладеного терміну, а наступні морози можуть їх погубити, схожість насіння не стовідсоткова, це означає, що потрібно посівного матеріалу більше.

Сьогодні ми розповімо, які однорічні квіти доцільно висаджувати в зиму, щоб з весни радіти рясному і тривалому цвітінню. Айстри лучший час для посіву-стабільні невеликі мінуси і відсутність потеплінь. Виберете сонячний ділянку з дренованим грунтом.

Підготуйте борозенки для посадок глибиною до 2 см, присипте золою. Посійте насіння з розрахунку, що найслабші загинуть. Присипте підготовленим заздалегідь теплим грунтом.

Навесні загущені посадки проріджують, а потім, або залишають на цьому ж місці, або пересаджують на клумбу і доглядають звичайним способом. Стародавні греки вважали, що висаджені біля входу в будинок айстри захищають від бід і неприємностей. Матіолапрактикують подзимний посів, проте роблять це в південних регіонах.

Культура морозостійка, невибаглива. Ділянка потрібна Сонячна, але росте вона і в півтіні. Грунт бажана пухка, її необхідно заздалегідь підготувати: перекопати і внести компост.

Час подзимнего посіву-кінець листопада. Посівний матеріал змішують з піском і висівають в борозенки, після чого присипають теплою грунтом і не утрамбовують. Навесні густі посадки проріджують, Вибравши для вирощування найбільш здорові.

Волошокдля посадки вибирають місце, яке висвітлюється весь день. Грунт кращий пухкий, нейтральний. Перед посівом попередньо землю перекопують і вносять підгодівлі (торф, перегній, золу, нітрофоску).

Синій Волошка використовують в медицині і в косметології. Період для посіву повинен бути такий, щоб температура трималася близько 0°С. на півдні це може бути навіть грудень.

Грунт потрібно розрівняти, прим’яти, зробити борозенки глибиною до 3 см. сухе насіння висаджують на відстані близько 7 см і зверху присипають теплою землею. Енотерапрактикують як весняний, так і підзимовий посів енотери.

Місце готують заздалегідь, вибравши сонячний або напівтінистий ділянку з пухким грунтом. Бажано, щоб грунтові води в цьому місці залягали глибоко. При перекопуванні вносять мінеральні комплекси або ж перегній, а до важких грунтів — річковий пісок.

Далі процес схожий з іншими квітами. Дочекавшись стабільних мінусів, проводиться посадка, після накривається шаром заздалегідь підготовленого теплого грунту. Скабіозапідходіт добре освітлене місце, захищене від протягів.

Скабіоза воліє родючі, легкі, багаті перегноєм грунти. Вологість не повинна бути постійною проблемою обраної ділянки. Бажаний хороший дренаж.
Подзимний посів нічим не відрізняється від аналогічного для інших квітів. А Ви встигли висадити однорічники в зиму на своїй ділянці?

Related posts

Leave a Comment