Садівникам

10 кращих сортів штамбових троянд: плануємо що посадити в наступному році

Добрий день, дорогі друзі!ВИРОЩУВАННЯ штамбових троянд-справжнє мистецтво. Ці квіти не входять в окрему групу, їх просто вирощують певним способом, при якому у вашому саду зацвітає справжній рожевий букет. Якщо ви вже зважилися посадити на ділянці цю красуню, то наша команда підкаже, які сорти штамбових троянд прийнято вважати найкращими.

Квітки на кущі троянди зацвітають як окремо, так і в суцвіттях. Кількість бутонів на одному суцвітті, в залежності від сорту, коливається від 3 до 200 штук. Айсберготносітся до групи флорибунда.

У бутонах квіти рожеві, при повному розкритті — білосніжні, густомахрові, середнього розміру. Сорт цвіте дуже рясно. Кущ виростає до 1 м у висоту.

Ліонс-РозаСорт цвіте чашоподібними квітами великого розміру, густомахровими, кремово-білого забарвлення. Серединки абрикосові. Відноситься до групи флорибунда.

Паскаліроза кремового забарвлення зі слабким ароматом. Квітки среднемахровые, невеликі. Цей сорт відноситься до чайно-гібридної групи.

Лілі МарленВ бутоні ця чайно-гібридна троянда виглядає практично чорною, проте при цвітінні стає насиченого темно-червоного кольору. Квітка середній за розміром, среднемахровый. Володіє ледве вловимим ароматом.

Кущ може вирости до 0, 8 м. Фламінгороза відноситься до групи флорибунда. Квіти невеликі, яскравого рожевого відтінку, келихоподібної форми, густомахрові.

Скарлет Квін Елізабетцветкі насиченого абрикосового забарвлення, густомахрові, зібрані в гроновидні суцвіття. Сорт відносять до групи флорибунда. Інгрід Бергманс вважається сортом, який ідеально підходить для штамбового ВИРОЩУВАННЯ.

Троянда чайно-гібридна з квітками середнього розміру, темно-червоного забарвлення, срехнемахровою будовою. Володіє насиченим ароматом. Цвіте дуже рясно.

Супер Ексцельзаплетістая троянда з дрібненькими квітками і ледве вловимим ароматом. Цвітіння пишне і дуже рясне, що, незважаючи на мініатюрні бутончики, виглядає привабливо. Забарвлення-малиновий.

КнирпсЭтот сорт почвопокровный. Цвіте яскраво-рожевими дрібними густомахровими квітами, позбавленими аромату. Сорт рясноквітучий, кущ компактний.

Цвітіння безперервне і тривале. Нью Доунплетістая троянда, яка цвіте дуже тривало, аж до заморозків. Квітки сріблясто-кремові, середнього розміру, мають приємний яскраво виражений аромат, середньомахрові.

Не кожен садівник візьметься за ВИРОЩУВАННЯ штамбової троянди, але, якщо ви все-таки зважитеся, ця красуня у вашому саду не залишить байдужим жодної людини. Число пелюсток на троянді, в залежності від сорту, варіюється від 5 до 128. Висотою кущ може бути від 20 см до 6 м.
а ви вирощуєте троянди штамбовим способом? Діліться з нами в коментарях, які сорти вам здаються найкрасивішими і легкими у вирощуванні.

Related posts

Leave a Comment