Садівникам

Як я доглядаю за самими незвичайними і примхливими рослинами в квітковому магазині

Я працюю в квіткових магазинах 4 роки. Зараз я працюю в прекрасному салоні, де безліч самих різних рослин в горщиках. Спочатку я злякалася, що не впораюся з ними.

Однак, на минулому місці роботи я дізналася багато про рослини. Все завдяки дівчинці-ботаніку, яка там працювала. Вона настільки закохана в свою роботу, що допомагала і мені.

Допомагала освоїти основи догляду за рослинами, пересадки та інше. Толк в цьому був великий. Але є окремий список рослин, дуже вибагливих.

Вони є у нас в магазині. Часто люди заходять до нас подивитися на них. Хочуть купити, але не купують, знаючи, що загублять.

Але вони не знають, що доглядати за такими зеленими друзями в магазині ще складніше, ніж вдома. Перша рослина називається венерина мухоловка. Його можна часто зустріти в квіткових.

Це хижа рослина примхливо. Воно любить розсіяне яскраве світло, але також любить проводити час на сонці. А цього в магазині ми йому дати не можемо.

При необхідності можна поставити фітолампу. Цікаво, що поживні речовини воно отримує з комах. Але їсти йому можна не всіх.

Тільки павуків, комарів і мух, обов’язково живих. Не любить застояне повітря, краще часто провітрювати. А це диво природи-непентес або глечик.

З цією рослиною мені вже доводилося працювати. Воно погано переносить сухе повітря. Тому я завжди підливаю йому воду в”латаття”.

Інакше вони просто засохнуть і відпадуть. Ця рослина однаково люблять і не люблять покупці одночасно. Деякі бояться Його, а деякі навпаки в захваті через незвичайність.

Поливаю його я так: ставлю горщик в піддон з водою. І він відмінно себе почуває. Обприскую з пуливелизатора.

Сьогодні я прийшла і виявила на полицях ось такого малюка. Його ще називають кораловим мохом. Він потребує великого потоку світла.

Сонця в Пітері зовсім немає. Тому варто задуматися про придбання лампи. Не рекомендується заводити рослину, якщо вдома є діти і тварини.

А все тому, що плоди отруйні. Чи не обприскую його, коли є плоди. Поливаю теж нечасто, у міру пересихання землі.

Саме незвичайне рослина, яке я коли-небудь бачила. Воно називається мединилла. Бутони поки закриті, але ненадовго.

Сподіваюся, що скоро відкриються і порадують своєю красою. У догляді дуже складна. Коли я побачила його, розуміла, що за ним важко стежити.

Така рослина може жити тільки в оранжереї. Але є ряд винятків, коли можна виростити вдома. У медінілли завжди повинен бути зволожений кому землі.

Я її перевіряю щодня. Також обприскую листя. Бутони обприскувати не можна, дуже вже вони ніжні.

Світла вимагає багато. Тому дуже сподіваюся, знайдеться господар цього тропічного дива. Ціна: 1500 рублейсьогодні попалася на очі така рослина.

Я теж подумала, що це пальма. Незважаючи на ареал проживання, до пальм відношення не має. Рослина під назвою Цикас або саговник.

Як і всім представленим в цьому списку, потрібен яскраве розсіяне світло, висока вологість повітря. Тому я обприскую листя вранці і ввечері. У зимовий період рідше.

Також витираю поверхню листя ганчірочкою перед обприскуванням. Так площа поверхні поглинається вологи збільшиться. Ціна: 3000 рублів! Так, саме так всі говорять при вигляді цієї рослини на підвіконні в магазині.

Виявилося, з усіх тропічних друзів, він-самий невибагливий. Але листя його зібрані в розетку. Туди не можна заливати воду, інакше трапитися застою води і гниття.

Поливати теплою водою. Такий теплолюбний, що на відміну від всіх інших, навіть в зимовий час повинен знаходитися при температурі в 24-25 градусів. У зимовий час не обприскую, влітку-так.

Ціна; 2000р цікаве теплолюбна рослина-це оливкове дерево. Оливка не переносить посухи, тому теж стежу за її грунтом. Дуже прискіплива до світла.

Любить грітися на сонечку, влітку виношу на вулиці. Будинки можна на балкон. Тільки не повинно бути протягів.

Ціна: 3100 рублейМне дуже подобаються всі ці рослини. Якби у мене було багато місця, то завела б собі все. Дуже вже красиві.

Правда догляду за ними багато. Важко за всіма встежити. Але ми в нашому магазині намагаємося.

Related posts

Leave a Comment