Спорт та вправи

Частота прийомів їжі і композиція тіла. Скільки разів на день їсти, щоб худнути, або набирати м’язи?

У цій статті я детально, з посиланнями на дослідження, розгляну такий вельми важливий момент, як частота прийомів їжі. Хоч я і відповідав на це питання в деяких статтях, але ніколи не розглядав його докладно. Поїхавши.

Перша категорія-новачки, або давно закинули тренування люди, з ожирінням або великим відсотком жиру. Для скидання жиру у таких людей, не матиме значення, скільки прийомів їжі буде на добу. Основою схуднення буде стабільне дотримання дефіциту енергії.

Для максимального зростання м’язової маси (товсті люди можуть набирати м’ясо, одночасно спалюючи жир) 1-2 прийому їжі буде недостатньо. Потрібно буде мінімум 3 прийоми їжі, з великою кількістю білка в кожному. Зростання м’язової маси: мінімум 3 прийоми їжі, насичених білком.

Жиросжигание: кількість прийомів їжі на добу не важливо. Джерела: вплив частоти прийому їжі на втрату ваги і склад тіла: метаанализРаспределение білків протягом дня не впливає на реакцію складу тіла під час схуднення у дорослих, які тренуються з обтяженнями, з надмірною вагою. Роль термогенезу активності без вправ в опорі накопиченню жиру у людейВторая Категорія-люди, зі здоровою композицією тіла, з невеликим відсотком жиру, що займаються спортом.

Якщо у таких людей немає мети домогтися максимального рельєфу, або виступати на змаганнях, для спалювання жиру не матиме значення кількість прийомів їжі на добу. Загалом все те ж саме, що і для першої категорії. Для нарощування м’язів, знову ж таки, потрібно не менше 3 прийомів їжі на добу, з великою кількістю білка в кожному.

Зростання м’язової маси: мінімум 3 прийоми їжі, насичених білком. Жиросжигание: кількість прийомів їжі на добу не важливо. Третя категорія-досвідчені атлети, максимально близькі до свого генетичного потенціалу.

Для жиросжигания і збереження максимальної кількості м’язової маси, цим людям потрібно харчуватися частіше. Мінімум 3 прийоми їжі на добу будуть необхідні. Для зростання м’язової маси таким людям буде потрібно мінімум 4 прийоми їжі на добу.

Тому що на такому рівні, кожна дрібниця буде мати значення. Зростання м’язової маси: мінімум 4 прийоми їжі, багатих білком. Жиросжигание: заради збереження максимальної кількості м’язів, потрібно буде 3 прийоми їжі, мінімум.

Джерела: доказові рекомендації з підготовки до змагань з натурального бодібілдингу: харчування і добавкіскільки протеїну може використовувати організм за один прийом їжі для нарощування м’язів? Наслідки для щоденного розподілу белкаРезюмеДля спалювання жиру і збереження м’язової маси, в більшості випадків, кількість прийомів їжі не буде грати вирішальну роль. Однак, чим більше ваш стаж в тренуваннях, і чим ви ближче до генетичного максимуму в м’язовій масі, тим частіше вам варто їсти, щоб підтримувати цю м’язову масу, якщо ви задумали скинути жир. Для максимізації зростання м’язової маси, більш часті прийоми їжі, що містять достатньо білка, матимуть досить високе значення.

Але в кінцевому підсумку, загальне споживання білка на добу (1. 5-2. 2 гр/кг ваги тіла) буде мати першорядне значення.
Джерело: систематичний огляд, метааналіз і мета-регресія впливу протеїнових добавок на приріст м’язової маси і сили у здорових дорослих, викликаний тренуваннями з обтяженнями. з відкритих джерелівдрузі, спасибі за Ваш час! буду дуже вдячний за ваш лайк.

Related posts

Leave a Comment