Спорт та вправи

Фітнес-гуру розповів, як перевірити себе на міцність

Ви, напевно, помітили, що я не прихильник доводити щось зовнішньому світу. Я вважаю, що людина живе гармонійно, коли займається саморозвитком і самовдосконаленням. Ми-найголовніші люди в своєму житті і треба вчитися піклуватися про себе і своє здоров’я і ставати краще, в першу чергу, себе вчорашнього.

Якщо кидати виклик, то не друзям в соціальних мережах, а собі коханому (або коханій). Це основа еволюції і здорового розвитку. Власні мрії, власні цілі і власні перемоги.

Не чужі, нав’язані масмедіа, а тільки свої. Саме тому мені дуже сподобався матеріал популярного фітнес-блогера Ярослава Бріна, де він пропонує перевірити себе на міцність в силових тренуваннях. Брін розробив свій комплекс з 10 вправ, з якими треба впоратися за 1 годину.

На його думку — той, хто впорається із завданням, може вважати себе дійсно фізично розвиненою людиною, з хорошими силовими показниками. Крім жартівливого назви тесту, на практиці це дасть вам зрозуміти, де у вас слабкі місця в силових тренуваннях, що треба доопрацювати, а що в повному порядку. Отже, що треба виконати, щоб перевірити себе?Брін пропонує робити ці вправи в будь-якій послідовності.

Час відпочинку між вправами ви теж вибираєте самі. Головне, вкластися рівно о 1 годині і витримати всі задані параметри. Не забувайте про розминку! У силових тренуваннях вона важлива позамежно!Підтягуванняпідтягнутися потрібно всього 1 раз, але після затяжного вису | Кадр з YouTube-каналу Ярослава Брінаповісаем на турніку, висимо 30 секунд, а потім робимо одне підтягування, щоб підборіддя був вище поперечини.

Випади з гантелямиДелая вправа з додатковим обтяженням у вигляді своєї ваги, легко задуматися про схуднення =) | Кадр з YouTube-каналу Ярослава Брінабрін пропонує взяти обтяження Рівне вашій вазі і зробити 5 повторень. Присідання зі штангойНе робіть приседи, якщо є проблеми з хребтом або колінами1 техніка тут понад усе! / Кадр з YouTube-каналу Ярослава Брінаваш норматив-150% від власної ваги на плечах, на 1 або 2 рази. Станова тягаупражненіе, знайоме будь-якому відвідувачу тренажерного залу / Кадр з YouTube-каналу Ярослава Брінакласіческое, базова вправа для будь-якого бодібілдера.

Блогер пропонує вам зробити 1 повторення з вагою, що перевищує ваш в 2 рази. Жимовий швунгупражненіе складне, будьте обережні! / Кадр з YouTube-каналу Ярослава Брінашвунг – це підйом штанги на груди з подальшим поштовхом вгору над головою. Вправа технічно складне і травмонебезпечне, так що не беріться, якщо не впевнені в своїх силах! Для проходження тесту треба зробити 1 повторення з вагою, рівним вашому.

Жим гантелей на лаві під 30 градусовИспытание наближається до фіналу | Кадр з YouTube-каналу Ярослава Брінаї знову потрібно виконати на раз з обтяженням, рівним вашим цифрам на вагах. Віджимання від полаТут все просто по техніці, але непросто за кількістю / Кадр з YouTube-каналу Ярослава Брінатеперь робимо класичні віджимання. Кількість беремо в 75% від вашої ваги.

Якщо ваша вага-80 кілограмів, то повторень треба зробити 60. Присідання зі своєю вагомпродовжуємо / Кадр з YouTube-каналу Ярослава Брінапохоже завдання, але з присіданнями. Ніяких гантелей і штанг, але повтори дорівнюють вашій вазі повністю.

Важите 80 кілограм? Робите 80 присідань. Віджимання на брусах з вагомфініш вже близько / Кадр з YouTube-каналу Ярослава БринаДелаем 1 повторення з навантаженням рівним половині вашої ваги. Якщо ви важите вже обговорювані 80 кілограмів, то вішаємо на пояс млинець в 40 кіло і робимо одне якісне віджимання.

“Чотири кола пекла” під кінець Ярослав Брін залишив супер-сет, який складається з чотирьох вправ. Вправи робляться одне за іншим, по 10 повторень в кожному. Це будуть присідання зі штангою, підтягування, швунг і віджимання на брусах.

Завдання ускладнюється обважненням у вигляді 200% вашої ваги. Фішка в тому, що цей додатковий вага можна розподілити як завгодно між усіма вправами. Наш вже знайомий, умовний персонаж в 80 кілограмів повинен обважнитися на 160 кілограм заліза.

Наприклад, він може взяти 100 кілограм для присідання, 40 кілограм на швунг і залишилися 20 кіло повісити собі на пояс при вправі з брусами. А підтягуватися просто зі своєю вагою. Суть тесту-перевірити себе і тільки для себе.

А далі зробити висновки і йти далі! / Фото: instagram. com/trenerbrin/Конечно, це не унікальна методика і не абсолютна істина. Це версія конкретного атлета.

Його досвід і знання дозволяють довіряти такій методиці, але не забувайте про свою унікальність. Природно, треба враховувати особливості організму, здоров’я і фізичної підготовленості. Те що для однієї людини є звичним тренуванням, іншому може датися неймовірними зусиллями.

І друга людина буде більш цілеспрямований і наполегливий в своїх цілях. Пропоную прийняти тест від Ярослава Бріна, як своєрідну гру і привід зайвий раз спробувати щось нове. Якщо ви вважаєте, що вам по плечу таке тренування, спробуйте виконати її і обов’язково напишіть в коментарях, чи вдалося вкластися в “Нормативи”.
Тренуйтеся різноманітно, тренуйтеся гармонійно, тільки вперед!

Related posts

Leave a Comment