Спорт та вправи

Придумав тренування, яке прокачає твої ноги без тренажерів до неймовірної потужності всього за 10 хвилин в день

Пора підірвати м’язи ніг, адже це наша опора і, до речі, найбільша м’язова група. А значить тренування ніг-це найпотужніший витрата калорій і зайвий бонус для тих, хто худне або просто працює над сухим рельєфом. Останнім часом мені дуже подобається стадоінаміка і сьогоднішнє тренування буде саме таким.

Чи не втомлюся повторювати, що перед будь-тренуванням ми робимо розминку. Для тренування ніг я пропоную ось такий варіант розминки1 of 4Начнем з 15 секунд джампін-джековпомімо розминки м’язів, над якими будете працювати в тій чи іншій тренуванні, не забувайте про загальну суглобову розминку. Як в школі або на гімнастиці: покрутіть усіма суглобами, розімніться зверху вниз і так далі.

А потім бомбимо ноги!Всі підходи ми будемо робити по 15 секунд. Присідання1 of 2робимо прості присіданняначинаем тренування з звичайних присідань. Вистрибування 1 of 2поглибше присідаемзатем переходимо до вистрибування.

Робимо присед і високий стрибок. Стільчика тепер вправа в статікевремя статики і відмінного вправи на витривалість, до речі. Сідаємо так, щоб тримати стегна паралельно площині підлоги і завмираємо на 15 секунд.

Тепер 15 секунд Відпочиваємо, струшуємо ноги, відновлюючись. Випади 1 of 2″ улюблені ” всіма випадикласика для тренування ніг. По черзі робимо випади на кожну ногу.

Як і з іншими вправами – 15 секунд. Різножка 1 of 2а тепер різножка, випади зі стрибка, більш динамічна версія випадів. Ми робимо те ж саме, тільки з невеликого стрибка на кожну ногу.

Стульчікв фіналі у нас знову статикаЗавершаем наше тренування повторенням”стільчика”. Таким чином, у нас вийшло 2 статичних вправи і 4 динамічних. Відмінний набір!Всім мир і побільше активності!Ось і все тренування.

Буквально 1, 5 хвилини і ваші ноги у вогні від одного кола, який ми зробили. Я раджу робити таких кіл від 3 до 5. В результаті повноцінне тренування займе хвилин 5, а за 10 хвилин ви дасте справжнього жару вашим м’язам ніг.
Але навіть 1 коло такого тренування, якщо більше ви поки робити не готові — це відмінний внесок у розвиток ніг. Будьте здорові і тільки вперед!До речі, якщо ви не зрозуміли якийсь рух або хочете закріпити матеріал в динаміці, ось тут, за посиланням є відео-версія цієї статті.

Related posts

Leave a Comment