Спорт та вправи

Качок-дідок: 67-річний англієць дасть фору молодим у заняттях фітнесом

Одним з найпопулярніших виправдань пасивного способу життя давно і міцно став вік. Ми часто чуємо про” старість — не радість ” і так далі, а іпохондрія чомусь молодіє з кожним роком. Зверніть увагу, як зараз популярні жарти про хворі коліна, спину і взагалі “похилий вік” у тих, кому немає і 40 років!Мода модою, а у людей старшого покоління дійсно є впевненість, що в якийсь момент треба припиняти активності і вести спокійний спосіб життя.

І люди не хочуть розуміти, що тільки рух здатний “спонсорувати” довголіття. Поки людина рухається він живе. Це чудово доводить Майк Міллен з Великобританіїна фото Майк Міллен і йому майже 70!Йому 67 років і він досі вражає на пляжі своїм виглядом всіх оточуючих.

У чоловіка вже є онуки, але впевнений, що без спорту дуже швидко перетворитися в більшість своїх однолітків, які виглядають років на 20 старше, ніж він. Ви подумаєте, що Міллен колишній спортсмен? Аж ніяк! Британець займається спортом тільки останні 25 років. Вийшовши з молодіжного віку, Майк вирішив подружитися з фітнесом, і справа пішла так, що пізніше він став тренером.

І трудитися на лоні оздоровлення нації вже майже 20 років. Чи багато хто зможе повторити таке навіть в 20-30 років?Крім тренерської кар’єри, з недавнього часу англієць став активним блогером і пропагандистом здорового способу життя. Його охоче фотографують для журналів про спорт і беруть інтерв’ю, розпитуючи про активне довголіття.

Що найцікавіше, Майк не з тих вікових атлетів, хто підтримує свою форму виключно залізом. Активний спосіб життя-поняття масштабне і наш дідусь занурюється в цей рух цілком. Він активний турист, захоплюється скелелазінням і бігом.

А ще Майк постійно перевіряє себе на міцність. Наприклад, він любить брати участь в запливах при мінусовій температурі на відкритих водоймах. Чоловік в принципі дуже любить тренування саме на відкритому повітрі, при максимальному контакті з природою.

До купи британець регулярно обливається крижаною водою і, звичайно ж, уважно ставиться до харчування, а також тримає під контролем шкідливі звички. 1 of 2кождий сам вибирає свій спосіб жізнімайку Міллену майже 70 років і він не збирається зав’язувати зі спортом. Дідусь впевнено налаштований продовжувати розвивати свій організм і берегти здоров’я.

Кидати собі нові виклики і осягати різноманітні активності. По-моєму, це найвірніший приклад і орієнтир для всіх, хто збирається не просто прожити довго, але прожити активно і в здоровому глузді і пам’яті. Хтось засмутитися, що не знайшов в статті “еліксиру молодості”.

Але куди важливіше, що в історії Майка немає місця пластиці і таблеткам. Приклад британця в черговий раз доводить, що все геніальне просто. Тільки чомусь багато людей не хочуть практикувати щось просте, але регулярне, чекаючи чогось складного, але допомагає за один раз.
Живіть зараз, дійте сьогодні, будьте здорові!

Related posts

Leave a Comment