Спорт та вправи

Чому не можна виконувати одну і ту ж тренування кожен день

Якщо ви відчули, що ваша фізична форма погіршилася або результати вже не ті, що на самому початку тренувань, можливо, проблема в звиканні. Чому воно виникає і що робити, ми розповімо сьогодні. Ви кожен день бігаєте по одному і тому ж маршруту, піднімаєте один і той же вага однакову кількість разів або кожен день ходите на одну і ту ж групову тренування з аеробіки.

Якийсь час це буде працювати, але в кінцевому підсумку ви не тільки опинитеся на плато, але і ризикуєте отримати травму. Коли ви тренуєтеся кожен день однаково, у вашого тіла не так багато часу на відновлення. Так що, особливо якщо ви щодня виконуєте важку силову тренування або ходите на спін-клас, це може скінчитися травмою.

Недостатнє відновлення може викликати пошкодження сухожиль, зв’язок і суглобів, або викликати надмірне перенапруження. І ні-не можна просто пропустити день-другий, щоб дати тілу можливість відновитися. Не важливо, чотири дні на тиждень або сім, якщо ви будете виконувати одну і ту ж тренування кожен раз, ваші результати швидко зійдуть нанівець.

Яке тренування вам слід робити замість звичайної?Якщо будете виконувати одні й ті ж тренування кожен день, може постраждати ваша загальна фізична форма. Так, Американська кардіологічна Асоціація (AHA) рекомендує силові тренування два рази на тиждень для підтримки оптимального здоров’я*. Якщо ваша тренування складається з 30-хвилинної пробіжки кожен день, ви втрачаєте важливий силовий компонент.

AHA також рекомендує дорослим займатися аеробними вправами середньої інтенсивності не менше 300 хвилин щотижня, тому, якщо ви тільки піднімаєте тяжкості кожен день, це теж вплине на здоров’я не кращим чином. Щоб знову побачити реальні результати тренувань, внесіть наступні зміни: поєднуйте силові навантаження і кардіо. Присвятіть один день на тиждень більш довгій пробіжці, і один або два дні приділіть бігу менше часу і зосередьтеся на силових вправах.

додайте силового навантаження, неважливо з тренажерами або з власною вагою, хоча б просто присідання і віджимання. якщо ви фанат жиму лежачи, переконайтеся, що даєте своєму тілу достатньо часу для відновлення. Згідно з дослідженням, опублікованим в Journal of Human Kinetics, для відновлення після тренування в жимі лежачи потрібно 48 годин*.
додайте помірні аеробні навантаження в дні без тренувань. А що думаєш ти? Напиши коментар 💬, не забудь поставити 👍 і підписатися 🙏 * рекомендації кардіологічної асоціації (AHA) * посилання на дослідження

Related posts

Leave a Comment