Відносини та весілля

Історії з королівських спалень: таємні шлюби і до чого вони призводять

Як співається в знаменитій пісеньці» одружитися по любові не може жоден король”, але, іноді, вони все ж наважувалися на цей відчайдушний крок. Історія знає чимало таємних весіль, але майже ніколи такі заходи не закінчувалися «вони жили довго і щасливо». Звичка одружитисякороль Едуард IV був молодий, гарний собою і не програв жодної битви.

Жінки його обожнювали, а він відповідав їм взаємністю. Але, не завжди він міг отримати бажане прямим шляхом, тоді..

доводилося одружуватися. На жаль, ця його пристрасть до таємних шлюбів призвела до цілковитого краху. кадр з серіалу”Біла королева” отже, одного разу Едуард зустрів прекрасну вдову Єлизавету Вудвілл.

Вони полюбили один одного і таємно одружилися. Цей шлюб не схвалювали багато наближені радники короля, але молодятам було плювати. У них народилося безліч дітей, так що майбутнє корони було забезпечено.

На жаль, після смерті короля Едуарда IV стали з’являтися докази того, що до весілля з Єлизаветою він вже був одружений. Так само таємно, так. На знатній англійській леді Елеонорі Талбот.

Правда, леді ніяких претензій не висувала, багато років мовчала в ганчірочку. Але, свідки підтвердили. Так що, всі діти Єлизавети і Едуарда були визнані незаконнонародженими і позбавлені прав на престол.

Але, старша дочка короля все ж стала королевою Англії, вийшовши заміж за переможця війни троянд Генріха VII Тюдора. Елеонора Талбот-таємна дружина Едуарда IVБез дозволу короляПринц-регент Георг був товстим, не красивим і з вельми поганим характером. Але, це не заважало йому міняти коханок із завидною регулярністю, адже він все-таки був спадкоємцем трону.

весілля принца Георга і Кароліни Брауншвейгской його одружили на некрасивою і зовсім не приємною йому Кароліні Брауншвейгской. Вони обидва відразу ж не сподобалися один одному, і Георг навіть не пустив дружину на власну коронацію. У них народилася всього одна дочка.

Та й взагалі, Принц не вважав Кароліну своєю законною дружиною, адже він вже таємно був одружений на коханці Марії Фіцгерберт. принц Георг Уельський і Марія Фіцгерберттот шлюб не був визнаний королем і Парламентом, оскільки був укладений без дозволу і наречена була католичкою. Статус королеви для Марії був не такий цікавий, як фінансове утримання.

А Георг зрештою так набрид бідоласі, що вона не пред’являла ніяких прав і не боролася за становище законної дружини. Обіцяти, не означає женітьсяа ось інша жінка, якій король обіцяв одружитися, дуже сильно хотіла стати королевою! кадр з серіалу”Королева Марго” Король Франції Генріх IV любив жінок і часто здійснював дурниці. Одного разу він закохався в юну красуню блондинку Габріель Д’естре.

Та була Малятко не-промах і перш, ніж поступитися королю, вона взяла з нього письмове зобов’язання одружитися, як тільки він стане вільним. Вона навіть народила королю двох дітей, будучи впевненою, що коли той розлучиться з Маргаритою Валуа, корона переміститься на її гарненьку голівку. Генріх ще й кільце е надіслав.

Збирався Генріх Наваррський стримати своє слово чи ні, ми не дізнаємося. Габріель померла під час передчасних пологів четвертої дитини і король одружився на на спадкоємиці величезного стану, італійці Марії Медічі. Щасливий таємний шлюб ось в історії Російської Імперії є щасливий таємний шлюб.

Імператриця Єлизавета Петрівна і Олексій Розумовський дочка Петра I Єлизавета була дуже добре, але на троні сиділа на самоті. Її перший наречений, шведський принц, помер до весілля, потім її становище було занадто хитким..

. а потім вона зустріла Олексія Розумовського. Цей молодий співочий зробив запаморочливу кар’єру і став фактично співправителем імператриці.

Правда, йому вистачало розуму робити все з тактом і не викликати до своєї персони злоби і заздрості. Він володів величезною владою, але ніколи не хизувався нею. Вважається, що Олексій і Єлизавета таємно повінчалися в селі Перово, але ніяких свідчень не збереглося.
Є легенда, що коли Катерина II зійшла на трон, вона послала до Олексія Розумовського своїх довірених людей з питанням, чи дійсно він і імператриця були одружені. На очах посланців Розумовський спалив якісь папери. Чия історія здається вам найбільш хвилюючою? Чи варто було воно того? Історії з королівських спалень: перші шлюбні ночизміни в королівських спальняхпідписуйтеся на мій канал про історію, щоб не пропустити нові статті! І спасибі вам за лайки!

Related posts

Leave a Comment