Відносини та весілля

Молодята просять заплатити гостей за вхід на весілля: розповідаю чому це норма

Вчора ввечері я сиділа на дивані і чекала час для своєї вечірньої маски. Випадково натрапила на супер популярну статтю про весілля в кольорі фуксія і не могла встояти без коментування, так як займаюся модою і красою кожен Божий день. Сама стаття швидше за все фейк, немає ніяких доказів фото або відео що саме так і було.

Але чисто гіпотетично, опустимо цей момент і уявимо, що таке буває під Новий рік (так і не зрозуміла причому тут Фуксія — зима ж на дворі). Суть історіівстречаются 2 сусідки і одна скаржиться, що її запрошують на весілля і насильно змушують одягнути яскраво червоний колір одягу, щоб все було в одному стилі. Сусідка Катя обурюється, Аня каже що це нормально-таке практикують, але її чоловік “боїться” рожевого.

За підсумком обидві прийшли до однієї думки, що жах і кошмар. Далі автор ще більше “підливає масла у вогонь” і розповідає про вхідний квиток у розмірі майже мінімального прожиткового мінімуму. Після цього йдуть обговорення причини дивного числа і теми фінансів.

За підсумком Катя виносить вердикт, відправляючи молодят йти куди подалі, і говорить за всіх гостей, що ніхто не прийде на таке весілля. Тут Ксенія організовувала все: від слів нареченої до нарядів. Вийшло не погано, червоний колір-універсальний і класичний.

ДО РЕЧІ, знайдіть мене на цьому фото!Пустимо всіх за вітром, разом з коментатораминачну з того, що 70% гостей, завжди готують новий наряд на весілля через те що “не чого надіти” і попросити підготувати все в одному кольорі—це доречно. Інша справа Фуксія, в звичайному житті її не Застосувати, а на свято теж потрібно постаратися. Але я за дрес-код, і якщо гість не може собі дозволити зшити наряд, то нехай йому в цьому допоможуть молодята.

Взагалі краще замовити всім однакові сукні з однієї тканини, тоді 100% оформлення вдасться. Перейдемо до грошей, сума в 3323 рубля не така вже й спірна. Скільки грошей ви дарували на весілля? З 1000 рублів в конверті не прийдеш як на День Народження, тут потрібно мінімум 5 — 10кА.

У коментарях активно обговорювалися бабусі, що для них це не підйомна сума. Але хочу сказати, що якраз пенсіонерки збирають гроші і часто дарують х2, ніж звичайні гості. З одного боку правильно ввести вхідний квиток (в тій статті немає згадки про подарунок).

Економічно вигідно дарувати грошима, ніж кухонним сервізом на свій смак. Але це питання етики, російські люди не готові платити, всім хочеться поїсти “на халяву”. Всі злі і незадоволені, коментатори мінусували тих, хто за ідею молодят.
Я вважаю що в цьому є раціональне зерно, просто цю історію можна було подати і з іншого боку. А ви що думаєте, “дорогі мої читачі”? Ви згодні що люди читають фейки і бездумно погоджуються з цим?Підпишіться на канал!

Related posts

Leave a Comment