Відносини та весілля

Як проходить В’єтнамська весілля і чому на неї так люблять запрошувати російських друзів

Нещодавно нашу подругу запросили в’єтнамські колеги на весілля. Це вже її 3 свдьба у В’єтнамі. І ми вирішили взяти у неї інтерв’ю)) і ось, що вона нам розповіла)заручини зазвичай проходить за півроку до весілля.

В цей час всі зустрічаються в будинку нареченої. Приїжджають найближчі родичі і друзі. Молоді дають клятви, влаштовується невелике торжество і всі разом обговорюють деталі до весілля.

Дуже схоже на наші заручини і знайомство з батьками. Але у В’єтнамі все проходить за традиціями. Всі вбираються в національні костюми і з собою приносять різні подарунки, які мають певне значення.

Ще дуже цікава відмінність від нашого весілля це подарунки для молодих. Після заручин довірена людина розвозить Запрошення в конвертах. Але конверти не звичайні.

Вони вже заздалегідь підписані. У В’єтнамі прийнято дарувати тільки гроші, і тут якраз до речі будуть ті самі підписані конвертики. Так можна точно дізнатися, хто був на весіллі і скільки подарував.

Адже якщо ти підеш на торжество в цю сім’ю в майбутньому, то повинен подарувати не менше грошей))у кожній родині напевно є спеціальна книжка, де записуються всі подаровані суми))в день весілля запрошені гості приїжджають вже в банкетний зал. На вході їх вже зустрічає коробка для конвертів. Найбільше грошей дарують звичайно ж батьки і близькі, нареченій так само переходять всі сімейні коштовності, золото та інше.

Прикрашають зал як і у нас. Мода схоже одна. Якщо ви просто колега або знайомий то 500.

000 донгів/1500 рублів на двох це пристойний подарунок. Так як у В’єтнамі культ сім’ї, то запрошуються всі родичі, яких тільки зможуть згадати. Плюс ще приходить багато друзів і знайомих.

І чим більше у тебе родичів і друзів, тим шикарніше весілля вийде. Адже своїми подарунками вони оплачують свято і залишається ще багато грошей. За розсадження гостей у них впринципі як і у нас.

Колеги окремо, далекі родичі, близькі, друзі. Все як зазвичай за інтересами)) і протягом вечора всі ходять по столах і чекаються один з одним. Наречена з нареченим теж не сидять на місці і так само ходять по столах і чекаються з усіма.

Гості в зборі, зверніть увагу на склянки. На в’єтнамських весіллях дуже популярні концертні програми. Але не із запрошених артистів, а з гостей.

Кожен може особисто привітати і заспівати пісню в караоке, що вони із задоволенням і роблять. Ось на цьому відео можна послухати концерт з весілля, куди ходила наша знайома. Родичі і друзі по черзі співають в караоке замість тостівцеремонія обміну кільцями проходить вже ввечері на сцені, потім розрізають торт і святкування можна вважати відкритим.

Тільки після цього всі починають активно пити, їсти, відпочивати))на кожен стіл прийнято ставити загальні страви, не менше семи. Одне таке блюдо коштує приблизно 200. 000 донгів/600 рублів.

Деякі страви ще потрібно готувати самостійно, такі як суп Лао)тобто весь стіл обходиться приблизно 1500000 донгів/ 4500 рублів. За кожним столом близько 10-12 чоловік. Столів на весіллі, куди запросили нашу знайому, було близько 50.

Тобто можна припустити, що банкет без алкоголю, ведучих і фотографа обійшлося цій родині близько 70-80 мільйонів донгів це 210000-240000 рублів. Торжество і стіл можна так само подивитися по відео, посилання прикріпили вище. У в’єтнамі не прийнято брати кредити.

Зазвичай всю суму займають у родичнков, а після весілля віддають з подарованих)) у них все продумано, тому залишається ще багато грошей і сімейних коштовностей для молодих. Вони ніколи не роблять весілля в борг)Так само, якщо у Вас великий будинок і двір, то не соромно відзначити весілля вдома. Але як правило, це виходить дорожче, тому найчастіше так роблять сім’ї з хороших достатком.

Ще одна відмінність від наших весіль це наряд нареченої. Їх може бути дуже багато. Звичайне біле і багато традиційних яскравих нарядів-аозай.

І звичайно ж, вона надягає всі сімейні прикраси на себе. А в кінці банкету наречена взагалі може переодягнутися в піжаму. У В’єтнамі в піжамах ходять навіть на вулицях, у них дуже дивна мода.

Весілля у В’єтнамі зазвичай починається 17:00 і закінчується о 21-22. Ближче до цього часу офіцинти виносять одноразові контейнери гостям і кожен може набрати з собою їжу, яку не встиг з’їсти)))ще дуже часто на в’єтнамські весілля запрошують красивих іноземок)) вони зустрічають гостей в національних нарядах. Це вважається дуже престижно, таке можуть собі дозволити тільки забезпечені сім’ї.
На фото праворуч наша знайома Тетяна, у якої ми брали інтерв’ю. Їх з подругами запросив в’єтнамський друг до себе на весілля))) на початку торжества вони разом з молодими зустрічали гостейми розповіли про весілля, на яких була наша подруга). Це більш сучасний варіант в європейському стилі, але з невеликою ноткою В’єтнаму)) які речі Вас здивували, які сподобалися?

Related posts

Leave a Comment