Відносини та весілля

Живу з чоловіком більше року, але він так і не запропонував одружитися. Не розумію. Адже я ідеальна

Чи не розлучаєтеся ні вдень, ні вночі. Працюєте разом, дивіться удвох один і той же серіал. Завели скарбничку»на відпустку”.

Будуйте плани на спільне майбутнє. Мрієте, щоб загальний малюк продовжив вашу справу. В такому випадку, за великим рахунком, Ви вже сім’я.

Реєстрація шлюбу-проста формальність, яка з якихось причин відлякує вашого супутника. Можливо, йому просто в даний момент не вистачає ні часу, ні фінансових можливостей для організації пишного торжества. Або ж традиційний весільний переполох в принципі не в його смаку.

У будь-якому випадку проблема вирішувана. Зрештою ти можеш запропонувати йому руку і серце сама – якщо любить, не відкрутиться. Скаже ” так ” і ще кільце подарує.

А Бути чи не бути тамаді з баяном на вашому весіллі-про такі деталі завжди можна домовитися. “Кожен сам за себе”. У вас роздільний бюджет, мало спільних захоплень і спите під різними ковдрами.

Твого обранця все влаштовує. Тебе тоже. Кожен цінує свою незалежність, і пити з однієї склянки обидва так і не наважуєтеся.

Зустрілися дві самотності, щоб…

залишитися кожен при своєму. Межі особистого простору обох не звужуються. Була спроба “побудувати” відносини, але вона, судячи з усього, з тріском провалилася.

Навіщо в такій ситуації пов’язувати себе узами шлюбу? Кастинг відбувся і, на жаль, цей сусід по ліжку далеко не той, з ким тобі належить коротати дні і ночі і в горі, і в радості. Відпусти ситуацію і переключися на режим «в активному пошуку». Шлюб-це всерйоз і надовго.

Чи не форсуй події, якщо твій чоловік явно не «дозрів». У загс він повинен з’явитися з власної волі, щоб потім не було приводів дорікати тебе в передчасному позбавленні холостяцької свободи. Згодні? Поділіться вашою думкою в коментарях.

Related posts

Leave a Comment