Навчання

13 правил, які допоможуть стати успішною людиною

Успішність – це не дар згори, це результат наполегливої праці і дотримання ряду правил. Багаті люди дотримуються правил, які допомагають їм у досягненні цілей. 1.

Купіть щоденник, запишіть в нього свої плани: на тиждень, місяць, рік. Відзначайте в ньому: що вже зроблено, що належить, які помилки були допущені, який прогрес. Робота з цілями на папері допомагає швидше досягти результатів.

Щоденник допоможе сфокусуватися. Фото використовується за ліцензією creative commons pexels. com2.

Якщо комусь щось пообіцяли зробити-виконуйте. Якщо поставили собі за мету-домагайтеся її. Взагалі, рекомендується поменше говорити і побільше робити.

Але деяким людям допомагає такий варіант: вони розповідають про свої плани друзям і родичам і вже не можуть відступити від наміченої мети, тому що не хочуть бути «пустословами». Щоб інші в вас повірили, вірте в себе. Фото використовується за ліцензією creative commons pexels.

com3. Якщо воно вже є-займайтеся. Це корисно.

По-перше, цікаве хобі може стати успішним бізнесом. По-друге, від роботи теж потрібно відволікатися. По-третє, якщо хобі, наприклад, футбол або спів в хорі, то воно дає можливість знайомитися з цікавими людьми, які можуть стати вашими діловими партнерами.

4. Займайтеся спортом. Вчені з Каліфорнії довели, що фізичні навантаження позитивно впливають на роботу мозку.

Таким чином, спорт не тільки допомагає зміцнити тіло, але і підвищує продуктивність сірої речовини. 5. Читавши.

Бажано, щоб це була література з тієї теми, в якій ви хочете розвинутися. Наприклад, по бізнесу, маркетингу. Але і від художніх книг відмовлятися не можна.

6. Спілкуйтеся з успішними людьми. У них можна перейняти безцінний досвід.

7. Обідайте з партнерами і контрагентами. У процесі харчування люди схильні приймати позитивні рішення.

Тому за обідом можна і потрібно обговорювати справи. У гарному настрої люди налаштовані на співпрацю. Фото використовується за ліцензією creative commons pexels.

com8. доводьте розпочате до кінця. Навіть якщо здається, що толку не буде, не варто кидати розпочате.

Є ризик, що ви припините займатися справою, коли до успіху залишилися лічені кроки. 9. Не бійтеся зробити помилок.

Здається, що в світі немає жодної людини, яка не «ламала дров». Головне-це правильно сприймати помилки. Так, все це досвід.

Відповідно, не опускайте руки після невдач. 10. Не розпилюйтеся.

За результатами досліджень, проведених професором психології Девідом Стрейером, багатозадачність скорочує продуктивність приблизно на 40%. 11. Присвячуйте роботі регулярно якусь кількість часу.

Припустимо, ви пишете книгу. Відведіть на це по 4 години на добу щодня. Можна працювати більше, менше-не можна.

Така “трудова дисципліна” обов’язково дасть результат. 12. Слідкуйте за тим, на що і скільки йде у вас часу.

Можливо, справи йдуть так: ви працюєте по 8 годин на день, але з цих 8 годин: 2 – читаєте новини в соцмережах, 1 година – базікаєте по телефону, 1 година – дивіться відео на «Ютюб». Разом, виходить, що ви працюєте тільки 4 години. А це не так багато.

13. Інвестуйте та реінвестується. Зароблені кошти не повинні лежати ” під матрацом».
Їх потрібно пускати в справу, нарощувати обороти. Напишіть в коментарях, які правила допомагають вам досягати успіху?Зберігайте статтю в соцмережах, щоб обговорити з друзями. Ще по темі: як прибиральник став мільярдером: історія засновника Whatsappяк у Швейцарії економлять і збирають гроші: 7 традицій

Related posts

Leave a Comment