Навчання

Впровадь всього 5 цих простих звичок і будеш здоровіше і успішніше більшості оточуючих

Я вже давно віщаю про різні гранях саморозвитку. Це і спорт, і правильне харчування, і робота з внутрішнім світом. Звичайно, в ідеалі, займатися своїм прогресом з усіх боків.

Фільтрувати інформаційне сміття, чітко слідувати цілям і ставати кращою версією себе. Але не у всіх вистачає сил, ресурсу і простої мотивації, щоб планомірно стежити за раціоном, регулярно займатися спортом і постійно лавірувати між самоосвітою і щоденними медитаціями. Але є просто трамплін для стартущо може бути цікавіше, ніж створення кращої версії себе?Наш мозок-унікальний “прилад” і управляє він нами так, що диву даєшся.

Але якщо включити трохи хитрості і кмітливості, можна перемогти навіть це диво еволюції. Якщо вам складно відразу кинутися на амбразуру всебічного розвитку і дисципліни, укладіть зі своїм розумом угоду. Запропонуйте, наприклад, всього 1 місяць виконувати кілька нескладних “ритуалів”, які будуть давати користь вашому організму і вам в цілому.

Це простіше, ніж дієта, режим, Регулярний спорт і щомісячні нові навички, але це більше, ніж робить величезний відсоток людей на планеті, які обрали деградацію або просто сіре існування. Я зібрав 5 дій, які пропоную вам додати в своє життя всього на 30 днів. Упевнений, що вони дадуть вам відчутну користь, ви плавно і м’яко привчите себе до невеликої дисципліни, а організм зрозуміє, як це здорово.

Перейти потім до більш глобальних дій буде справою техніки. Недарма багато наставників вчать пробувати здійснювати невеликі перемоги над собою, щоб звикнути до самого відчуття успіху. Отже, найближчі 30 днів пропоную вампідружитися з водойПольза води безперечна!Я не буду закликати вас до певних норм питної води в день.

Тим більше вони різняться і суперечки не вщухають досі. Оптимальний перетин думок-1, 5-2 літри в день для будь-якої людини. Є ще умовне правило “8 склянок”.

Спробуйте в найближчий місяць щодня пити певний обсяг чистої води. Скільки користі організму це дає описати навіть в одній статті складно. Просто перевірте.

Почати гулятизучайте околиці, гуляйте у відпустці і по району, головне більше руху!Якщо у вас є улюблені активності на зразок велосипеда, ковзанів або танців, то це прекрасно. Але якщо ви зі спортом поки “на Ви”, пропоную просто створити собі щоденний ритуал прогулянки по вулиці. Або вранці замість автобуса до роботи / навчання або перед сном навколо будинку.

Хоч скільки. В ідеалі-20 хвилин і більше в жвавому темпі без зупинки, тоді це вже буде повноцінна кардіотренування. Якщо будете гуляти на самоті, можна слухати з телефону або плеєра аудіокниги або пізнавальні лекції.

Буде користь два в одному. Подарувати собі” золоту ” годину вранці і вечереюутро створено явно не для телевізора і стрічки новин в соціальних сетяхВред інформаційного сміття сьогодні дуже складно переоцінити. Телебачення, преса і нещадний інтернет просто підривають нашу свідомість і засмічують його тоннами шлаку.

Багато філософії під руку з лікарями і психологами свідчать, що перша година після пробудження, рівно як і годину до відходу до сну — золоті. Причому я спеціально тепер прибрав лапки. Це час переходу організму від відпочинку до неспання і назад.

Впущена в цей час в ваш мозок сміттєва інформація дуже сильно шкодить вашій психіці. Зробіть вранці і ввечері щось корисне і приємне для себе. Без телевізора та Інтернету.

Вранці ця година може піти на легку зарядку або медитацію. А ввечері прекрасно зайде книга або Відпочинок з сім’єю. Відмовитися від однієї харчової гидотиможно відмовитися від 1 шкідливого продукту, а можна прокачати завдання і додати ще 1 корисний =)як і зі спортом, я не закликаю вас до бойових дій тут і зараз.

Все треба робити поступово. У плані їжі пропоную Вам відмовитися на місяць від будь-якого шкідливого продукту з тих, що постійно є у вашому раціоні. Цукор, алкоголь, фастфуд, солодощі або щось в цьому роді.

Всього один продукт. Навіть скорочення такого незначного формату дасть свої плоди. Ось побачите.

Спробувати будь-яку медитаціюлюбая техніка релаксації подойдетРабота над внутрішнім спокоєм і чистотою думок була і залишається однією з найважливіших і, на жаль, недооцінених у сучасної людини. Абсолютно неважливі ваші відносини з релігіями і філософією. Це практика, яка корисна і Шахтарю, і підприємцю, і балерині.

Можете спробувати мої поради для початківців, а можете просто 10-15 хвилин спокійно сидіти або лежати і стежити за диханням або просто нічого не робити. Дайте собі перепочинок прямо посеред трудового дня. Це дуже освіжає.

Інвестуйте в себе в прямому і переносному сенсі, будьте щасливі!Як бачите, всі ці завдання цілком здійсненні і не вимагають величезних зусиль. Я не закликаю вас бігти марафон, сідати на виснажливу дієту або відправлятися отримувати другу вищу освіту. Я пропоную дії, які в сумі займуть не більше 10% доби, але які подарують вам відчуття реальності і користі від активних дій для себе коханого або коханої.
Просто спробуйте, а потім поділіться в коментарях, які у вас відчуття. Всім мир!

Related posts

Leave a Comment