Настрій та психологія

Відмінний спосіб поставити на місце кривдника: прийом ” на дно”

Привіт, це Арт Гаспаров. Я автор книги “77 щоденних маніпуляцій” і дипломат за професією. У Дзені ділюся досвідом і знаннями © познайомимося з відмінним способом, який допомагає поставити на місце кривдника.

Цей прийом називається”На дно”. Коли нам говорять щось неприємне або образливе, зачіпають наше почуття важливості і значущості, ми робимо людину співучасником всього того нехорошого, що звучить на нашу адресу, і тягнемо його на дно. Припустимо, людина нам говорить, що ми в чомусь погано розбираємося, наприклад, не вміємо смачно готувати.

А ми, в свою чергу, відкрито ставимо під сумнів його власні навички приготування їжі. Приходимо до висновку, що він теж не вміє готувати. Ти знаєш, як грамотно бланшувати? Ти не знаєш, що означає Це слово? О, дружок, та ти теж абсолютно не розбираєшся в кулінарній справі!Прийом” на дно ” – корисний і ефективний прийом.

Всякий раз, коли ми тягнемо людину за собою на дно, ми збиваємо з нього наліт переваги. В результаті нам не тільки легше з ним спілкуватися, але і простіше вибудовувати збалансовані і гармонійні відносини. Наприклад, тому, кого ви переконуєте, що він теж не вміє готувати, ви можете запропонувати разом освоїти мистецтво гастрономії.

Або людині, яка звинуватила вас у неякісній роботі і якій ви також прив’язуєте співучасть і зустрічне почуття провини, ви пропонуєте разом вирішити неприємні проблеми. Інакше кажучи, ви робите людину не тільки співучасником всіх процесів, які тягнуть вас обох вниз. Але і всіх тих процесів, які будуть вас разом тягнути наверх.

І ще один корисний момент…

Дізнайтеся, як грамотно спілкуватися з різними маніпуляторами і шкідливими персонажами за допомогою спеціальних, потужних прийомів і стратегій. Цінні знання чекають вас у моїй навчальній програмі”Мистецтво маніпуляцій”. Переходьте за посиланням за подробицями і дізнайтеся, коли старт наступного потоку.
Щастя вам і чудесного дня!# психологія відносин #проблеми у відносинах #суспільство #спілкування #саморозвиток

Related posts

Leave a Comment