Настрій та психологія

Ти потрібен мені кожну хвилину: як я мало не зруйнувала відносини з коханим чоловіком

Коли в моє життя грунтовно і безповоротно увійшов чоловік, без якого я зараз не уявляю моє життя, я сильно злякалася. Ті почуття і емоції, які він викликав у мені були дивними для мене. Хоча я була заміжня тривалий період і до чоловіка у мене були стосунки.

Але це було абсолютно нове. Коли він був поруч або на зв’язку (так як ми живемо в різних країнах), то все добре, світ сяє різнокольоровими фарбами, у мене виростають крила за спиною, і навіть в дощовому дні я бачу позитив. Але варто нам роз’їхатися, і я ніби перехворіваю кілька днів, потім знаходжу сили і беру себе в руки.

Він всіляко підтримує мене і робить все можливе, щоб я не відчувала себе самотньо. Але варто йому не писати мені кілька годин, і фарби меркнуть, мені хочеться сховатися від усіх і сумувати. І я доросла людина, я розумію, що він не може кожні 5-10 хвилин писати повідомлення або дзвонити.

Але мій стан ставав катастрофічним – я починала писати одне повідомлення за іншим, а якщо він і тоді не відповідав, я починала нервувати як-ніби щось трапилася, я не могла більше ні про що думати і просто не знаходила собі місця. І я розуміла, десь в глибині мого мозку-де він і чим зайнятий, але від цього мені не ставало легше. У рідкісні моменти прояснення я відчувала, що веду себе неправильно – мені самій це не подобалося.

Але я нічого не могла з собою вдіяти, ця ситуація повторювалася знову і знову. І я вирішила сходити до психолога. Ми довго розмовляли.

І тільки після третього сеансу вона налаштувала мене на нормальну реакцію, і мені стало легше. І у багатьох відбувається також, тільки причини у всіх різні. Знайшовши свій об’єкт (принаймні, нам здається, що свій), Ми спочатку розчиняємося в ньому, віддаємо всю себе, душимо увагою і турботою, і в нас залишається порожнеча, яку в подальшому ми хочемо заповнити емоціями і почуттями партнера (цього або вже іншого не важливо), а якщо він не хоче або не може їх віддавати в тій кількості, що нам потрібно, то ми тиснемо і вимагаємо.

Хтось витримує і ситуація змінюється, а хтось просто тікає від психологічного тиску. Тому я як би знайшла джерело, який наповнював мою порожнечу любов’ю і теплом, а як тільки я втрачала це джерело нехай на мить, я впадала у відчай. Я відчувала, що мене немов позбавляють повітря.

І на енергетичному плані це виглядало саме так. З усіма іншими людьми у мене не було такої залежності. Я нормально спілкувалася з родичами, друзями і колегами, але та частина моєї свідомості, яка відповідає за любовні відносини з протилежною статтю «працювала» неправильно, тому відносини могли впасти в будь-який момент.

Мені дуже пощастило, мій чоловік не залишив мене, а намагався допомогти мені розібратися в ситуації. Він бачив мій стан, але це не налякало його. Він, володіючи сильною енергетикою (ну і звичайно терпінням), живив нас обох.

Він спокійно пояснював мені і показував, що мої тривоги безпідставні. І він любить мене такою, яка я є. Дуже важливо усвідомити, що твоє щастя знаходиться – всередині тебе самої.

Ти цікава людина, ти можеш подобатися, і комусь добре з тобою. Тому не потрібно відразу зганяти всі почуття, а потім вимагати того ж від партнера. Це не тільки не зацікавить, а може навіть відштовхнути.

Потрібно ділитися поступово, але також нікому не хочеться постійно тільки віддавати тобі тепло і доводити свої почуття, як би сильно він тебе не любив. Йому теж хочеться отримувати. Перш ніж полюбити когось, полюби себе, прийми фізичну форму свого прояву, стався до себе з турботою і ніжністю.

Наповнюй себе прекрасними емоціями, займайся тим, що приносить тобі задоволення. І тоді ти станеш впевненою в собі, незалежною і самостійною особистістю. Ти зможеш стояти на одному щаблі зі своїм партнером, і ви зможете обмінюватися один з одним своїми почуттями та емоціями – живити і підтримувати ваш загальний вогонь почуттів.

Зараз у мене пропало це почуття смутку, тривоги і істерики. Я можу займатися своїми справами і знаю, що він зайнятий своїми. Я стала більше довіряти йому.

І я впевнена, що він більш щасливий зі мною зараз – йому не потрібно виправдовуватися і вибачатися за не відповідальні вчасно дзвінки або повідомлення. Ми довіряємо і віримо один одному. Наші відносини стали міцнішими.

Коли ти цілісний, коли ти наповнений, у тебе виникає природна потреба – віддавати, але не просити натомість. Ти ділишся, і тим самим обмінюєшся з партнером своєю любов’ю, своїм щастям і воно в тобі лише множиться. Ти не залежиш від його настрою, його думки, Його присутності в твоєму житті, ти щасливий безумовно, ти любиш безумовно.
І ти готовий розділити цю радість, готовий безкорисливо ділитися з ним усіма скарбами своєї душі, і лише такий союз буде міцний і гармонійний. Дякую за увагу! Будьте здорові і щасливі!

Related posts

Leave a Comment