Настрій та психологія

Цитата Ремарка про те, як вести себе жінці, щоб утримати чоловіка поруч

Коли я пишу статті про те, як знайти, завоювати і утримати чоловіка, завжди знаходяться обурені жінки, які заявляють в коментарях: “чоловіки взагалі не варті витрачених на них зусиль”. Можливо, вони і мають рацію. Чоловік – не товар з цінником.

Це складний агрегат, який я не беруся оцінювати. Жінка витрачає свою енергію і сили на чоловіка, в надії, що вони окупляться втричі. Що чоловік якісно полегшить їй життя.

Закохані особини, і правда, готові не те, що сміття винести і цвях на кухні забити, а й місяць з неба дістати. А чоловік може стати не збулася мрією, а глобальним розчаруванням, не поліпшити життя, а потягти з собою на дно. Розбити серце, вкрасти віру в людей.

Проте, є пари, які існують досить малий термін – спалахнули як бенгальські вогники, красиво горіли, але стали тліти і союз прийшов в непридатність. А є ті, хто живе поруч роками і десятиліттями. І їх все влаштовує.

Та як же так? У чому їх особливість?Як потрібно поводитися з чоловіком, щоб він не дивився ні на кого?Я це питання задала своїй знайомій, яка заміжня 15 років. Жодної сварки, жодного конфлікту. Ось що це? Везіння або далекоглядність? Може, вона чоловіка якимось певним чином, ” під себе ” вибирала? Я попросила поділитися життєвим спостереженням.

І те, що я почула, мене трохи спантеличило:”знаєш, як такого секрету немає. Напевно, головне – це не виносити один одному мозок. Ми прожили 5 років і я зрозуміла, що почуття згасли.

У якийсь момент мені навіть захотілося, щоб він мене кинув. І пішов жити до своїх батьків. Тоді я змогла б знову когось зустріти і випробувати любов.

Ну або хоча б брала б залицяння від інших чоловіків, адже в шлюбі я їх собі дозволити не можу. Я не так вихована. Але-краще-ворог хорошого.

Мир, спокій і довіра – цінуються не менше, ніж вулкан пристрастей. Я все зважила і вирішила, що нехай залишається так, як є. Адже ми непогано живемо.

Не ліземо один до одного в душу, не вимагаємо нічого надприродного. Ми просто живемо, як два хороших приятеля на одній території”. Виходить, утримати чоловіка можна, послабивши хватку? Нічим не дорікати і нічого не вимагати, так чи що? Просто дати йому жити так, як хоче він, а не по тому лекалу, яке ми вважаємо єдино вірним?Та й чи хотіли б ми, жінки, жити вічно за вказівкою і в обмеженнях? Ні, звичайно.

Людина може бути щасливий лише тоді, коли йому раді і на нього не тиснуть. Якщо нічого не чекати, то і розчаровуватися не доведеться. Мудрі жінки живуть реальністю, а не ілюзіями, тому їх не кидають, не мотають нерви і не розбивають їм серце.
Ось що сказав німецький письменник Ремарк з цього приводу:

Related posts

Leave a Comment