Настрій та психологія

Три якості того, хто правильно прийняв долю і отримати подарунок

Коли змиришся з долею і приймеш її, навіть полюбиш – тоді і станеться те, що її змінить. Не раніше. Часто це правило працює.

Так одна дівчина шукала пару, мріяла про любов, прагнула до неї. І які тільки тренінги вона не проходила, яких тільки психологів і цілителів не відвідувала! Всі методи ні до чого не приводили. І вона як і раніше жила одна.

Це обтяжувало і мучило. А потім їй виповнилося сорок. І вона сказала собі: досить сперечатися з долею.

У мене є прекрасна робота. Здоров’я. Достаток.

Хіба цього мало? Так, мені не дісталося любові, не зустрівся людина, яку б я полюбила всім серцем і який полюбив би мене. Але хіба мало того, що у мене є?І вона подякувала Творця. І стала просто жити, робити те, що вміла, прикрашати свій будинок, їздити в подорожі.

.. вона заспокоїлася і проявила достаток тим, що мала.

І в тому ж році вона зустріла чоловіка своєї мрії. Зовсім раптово він з’явився в її житті; прийшов замовити проект для своєї квартири. А тепер вони в цій прекрасно відремонтованій квартирі разом живуть; одружилися і чекають дитину.

Чоловік цей теж прийняв долю. Він довго шукав свою пару, але нічого не виходило. І ось-знайшов, коли вже заспокоївся і звик жити один.

У всіх адже різна доля? У нього – Ось така. І він цілком задоволений і вдячний за те, що є. Ось тут він і зустрів цю дівчину.

І прийшла любов. Так буває. Іноді треба прийняти долю і перестати вимагати більшого.

Змиритися – в самому хорошому сенсі слова. Подякувати за те, що маєш. І навчитися максимально щасливо жити в пропонованих обставинах.

І тут відбувається те, що було так потрібно. Так теж буває, якщо людина проявляє три якості:високе усвідомлене смирениеСпособность бути задоволеним тим, що имеетБлагодарность за те, що естьтрі цих якості передують часто щасливою зміні долі. Скромна поведінка викликає бажання подарувати подарунок куди частіше, ніж вимоги, скарги і різні хитрощі, – ми ж це по собі знаємо.

І доля іноді робить точно так же…
Анна Кирьянова

Related posts

Leave a Comment