Галактики та космос

Якісний бюджетний телескоп Sky-Watcher BK707AZ2: огляд, плюси і мінуси

Рефракторний телескоп Sky-Watcher BK 707az2-бюджетна модель якісної збірки з багатою комплектацією на механічному управлінні. Користується великим попитом серед початківців астрономів, так як простий і зручний у використанні. Огляд Sky-Watcher BK 707AZ2МоскваТелескоп Sky-Watcher BK 705AZ34.

5Магазин Планетарий55717 990 ₽ОНЛАЙН ТРЕЙД. РУ31087717 451 ₽VIDEO-SFERA137917 451 ₽Krawt. ru98817 400 Все Всі предложенія4магазіни на картеОтзывыО продавцахМаркет в ДзенеТехнические характеристики моделиНа телескопі встановлений ахроматичний рефракторний об’єктив діаметром 70 мм.

Можливе максимальне збільшення до 140 крат при використанні додаткових окулярів і лінз, що входять в комплект. Просвітлююче багатошарове оптичне покриття значно покращує якість спостережуваної картинки. У Sky-Watcher великі небесні тіла можна спостерігати прямо з балкона.

Видно поверхню Місяця, Юпітер, Сатурн. На ясному безхмарному небі проглядаються яскраві зоряні скупчення і великі планетарні туманності. Телескоп зручний в експлуатації, з його складанням і установкою без праці впораються навіть діти.

Вага невелика: в зібраному вигляді – 6, 78 кг. Легко брати з собою за місто. Монолітний штатив виконаний з алюмінію.

Монтування-азимутальна. Висувна тринога дозволяє регулювати висоту. Труба плавно без ривків обертається вліво-вправо і вгору–вниз.

Фокусер-пластиковий рейковий, працює без перешкод. Висувається і засувається за допомогою спеціальних ручок, закріплюється в потрібному положенні фіксуючим гвинтом. Огляд телескопаТелескоп Sky-Watcher BK 705AZ34, 517 451 ₽Телескоп Sky-Watcher BK 607AZ29 090 ₽Телескоп Sky-Watcher BK MAK90EQ15, 05 отзывов27 636 ₽Телескоп Sky-Watcher BK 607AZ211 990 ₽Телескоп Sky-Watcher BK 804AZ323 755 ₽Телескоп Sky-Watcher BK 1309EQ25, 01 отзыв32 990 ₽Про продавцахЧто входить до комплектУ Sky-Watcher непогана для його цінової категорії комплектація.

У неї входять:діагональне дзеркало. Допоможе розглянути високо знаходяться об’єкти. На рефракторних телескопах без них не обійтися.

Оптичний шукач зі збільшенням в 5 крат. Полегшує наведення об’єктива на розглядається місце. Має перехрестя для зручності пошуку.

Два окуляри Кельнера діаметром 10 мм і 25 мм з просвітлюючими покриттями. Лінза Барлоу. Дозволяє збільшити кратність телескопа, не змінюючи його положення.

Поличка для аксесуарів з міцного пластику. Ручка тонких рухів. Кріпильний ґвинт.

Збірка телескопапісля установки Триноги монтується поличка. Вона кріпиться гвинтами на лапки, що знаходяться між ніжками. На трубі телескопа є виступи, які під час її установки поміщаються в спеціальні пази на голові.

Положення фіксується гвинтами. Потім прикріплюється ручка тонких рухів, яка дозволяє більш плавно рухатися по вертикалі. Виглядає вона як тонка трубка.

Край з отвором кріпиться до труби, а другий вставляється в паз гвинтом на голові. Обертання вниз і вгору відбувається за рахунок того, що кріпильний елемент послаблюється. Якщо його міцно закрутити, то оптика фіксується в потрібному положенні.

Спостереження і зйомканебольшая кволість конструкції створює вібрації, але вони не дуже заважають при роботі. На спостереження якість збірки практично не впливає. Перешкоди створює люфт по висоті, який з’являється після міцної фіксації голови по азимуту.

Це позначається на вертикальних рухах. Справитися з ними можна, якщо пристосуватися і відрегулювати всі кріпильні елементи. Ці недоліки позначаються на якості фотографій.

Через нестійкість по висоті і легкості конструкції після установки фотоапарата в фокусер картинку можна втратити. Незважаючи на це, робити знімки за допомогою цього телескопа можна. Плюси і мінусиѕку-Watcher – відмінна модель.

Переваг у неї багато, але є і недоліки. Основні переваги: телескоп зручно носити з собою;легко збирається і встановлюється;гарна якість і значна комплектація для бюджетника;набір базових окулярів і лінз дозволяє отримати максимальне збільшення в 140 крат;є багатошаровий оптичний збільшувач. Мінуси: люфти, через які при спостереженнях створюються перешкоди;погана якість лінзи Барлоу; складності при фотографуванні об’єктів.

Sky-Watcher-лінійка якісних телескопів серед бюджетних варіантів. У них спостерігають великі об’єкти, а при хороших умовах розглядають і більш детальні картини. Моделі відмінно підходять для тих, хто тільки почав знайомитися з астрономією, і дітей.
У використанні простий і зручний, а невеликі перешкоди можна усунути, відрегулювавши деякі деталі і пристосувавшись до особливостей збірки.

Related posts

Leave a Comment