Галактики та космос

Що якщо прибульці захоплять місяць? Навіщо вона їм і які будуть наслідки

Ми тут часто думаємо про дві речі. Що якщо нас захоплять інопланетяни і коли ж ми полетимо на місяць. Гаразд, не всі ми, але багато адже серйозно розглядають можливість появи інопланетян і знищення людства.

Голлівуд активно підтримує цю тему. Вставимо йому шпильку. Не потрібна їм Земля, коли є місяць.

Що є такого на Землі…

Навіщо прибульцям Земля? Ресурсів достатньо в космосі, Нафта їм точно не потрібна. Зрештою вуглеводні краще добувати на Титані. Якщо тільки самоствердитися за рахунок слабкої і малорозвиненої цивілізації.

Але навряд-чи особини подорожують в космосі будуть опускатися до цього. Але ось чого немає в космосі, у всякому разі в найближчих світлових роках, чим унікальна наша планета, так це люди. З огляду на що разом нам на одній планеті не ужитися вже точно, прибульці можуть зайняти місяць.

Все одно ми її не використовуємо. І якщо ми припускаємо що інопланетяни можуть прилетіти і захопити планету, то з більшою ймовірністю вони захоплять її природний супутник. Місяць.

Поки ще нашаЛуна кращий домеслі їм потрібен будинок в космосі, то кращого місця не знайти. Технології, щоб освоїти місяць і побудувати на ній свої міста у них напевно будуть. Але де ж вони знайдуть робочі руки? Тільки на Землі.

Їх кораблі будуть наповнені будівельними машинами та обладнанням. Причини за якими вони покинули свою колиску можуть бути різними. І не всі припускають можливість ретельних зборів.

Що в підсумку на Місяці побудовані інопланетянами будуть видні в нічному небі завдяки своїм вогням. І наше життя вже ніколи не буде колишньою. Місяць і вогні її міст будуть жити там і “наш” природний супутник буде нам про це нагадувати кожен день.

А які відносини у нас з ними складуться, думаю ви вже зрозуміли. Правда є один плюс у всьому цьому. Інопланетяни напевно покатають нас на місяць.
Раз вже ми самі так довго туди збираємося. Підписуйтесь, ставте лайк, пишіть, що ви про це думаєте.

Related posts

Leave a Comment