Галактики та космос

На Місяці набагато більше кратерів, ніж вважалося раніше-скільки творінь природи знайшли вчені?

Природний супутник Землі-Місяць асоціюється з кратерами. Багато з них можна побачити з землі, однак, деякі кратори настільки малі, що ми непідвладні людському оку. Виявляється, ними покритий весь Срібний глобус, а нещодавно було виявлено понад 109 000 Нових кратерів!На зображенні: планети Місяць.

Джерело: yandex. ru/imagesНовое дослідження стало можливим завдяки використанню штучного інтелекту, який був навчений Шукати кратери в даних, отриманих від китайського орбітального апарату, що обертається навколо Місяця. Ви можете побачити деякі з нових відкриттів на зображенні нижче: на зображенні: Кратори на Місяці.

Джерело: yandex. ru/imagesКратеры були виявлені в низьких і середніх широтах Срібного глобуса. Зараз на місяці кількість відомих творінь цього виду в кілька разів більше, ніж раніше — кратери утворилися в результаті бомбардування поверхні нашого природного супутника метеоритами.

Вчені відзначають, що деякі з цих кратерів перекривають або розмивають інші. Це ускладнює їх ідентифікацію існуючими методами. Ось чому в цьому питанні так став в нагоді штучний інтелект, який також використовувався для виявлення кратерів на Марсі.
Як ви вважаєте, що ще незвідане людиною є на Місяці? Поділіться своєю думкою в коментарях!Спасибі, що дочитали до кінця! Сподіваюся, вам сподобалася стаття. Якщо це так, поставте Лайк і підпишіться на канал! ✌ Читайте також: Intel Core i9-11900k, Core i9-11900 і Core i7-11700-нові дані про процесореѕамѕипд видалила пост, в якому висміювала відсутність зарядних пристроїв в коробках iPhone 12недуача Samsung-скільки смартфонів продасть компанія за поточний рік?

Related posts

Leave a Comment