Галактики та космос

Почастішали випадки спостереження дивних об’єктів в космосі і поруч з МКС. Намагаємося зрозуміти, що це.

8 грудня цього року приблизно в 3 кілометрах від МКС (Міжнародна космічна станція) був помічений дивний об’єкт сигароподібної форми. Приблизна довжина об’єкта становила 10-12 метрів. Була запропонована версія, що це всього лише космічне сміття, якого в даний час вже предостатньо на навколоземній орбіті.

Але, дана версія була поставлена під сумнів, так як зазвичай уламки, деталі або агрегати обертаються в космосі вільно, самі по собі. А даний об’єкт був абсолютно нерухомий. У спостерігачів з МКС склалося відчуття, що об’єкт спостерігає за ними.

Даний непізнаний об’єкт був зафіксований МКС на відео і показаний в прямому ефірі по ТБ. У мережі відразу ж з’явилося безліч гіпотез від цілком реалістичних, до найфантастичніших. А як ви думаєте, що це було? Напишіть в коментарях.

Але на цьому спостереження дивних об’єктів поблизу з МКС не припинилося. Через кілька днів після першого спостереження, камери МКС зафіксували ще один дивний об’єкт. Цей НЛО був великих розмірів і мав іншу форму.

Як тільки про це дізналися уфологічні спільноти, то по мережі знову поповзли різні чутки, припущення і гіпотези. Деякі з фахівців-уфологів висловилися, що МКС вже давно привертає до себе увагу інопланетян. Вчені НАСА поки не поспішають з висновками і сходяться на думці: часто спостерігаються космічні об’єкти, які астрономи-любителі і уфологи приймають за кораблі прибульців, є всього лише космічним сміттям.

Те ж саме думку фахівці НАСА висловлювали з приводу об’єкта, який охрестили “Чорний принц”-про нього я вже писав в одній зі своїх статей. Місяцем раніше – в листопаді 2020 року, і зовсім було помічено величезну кількість дивних невпізнаних об’єктів. Всі вони були сферичної форми.

Кількість об’єктів було більше 100, можливо ближче до 200. Дані об’єкти так само потрапили в об’єктиви відеокамер на МКС. Всі об’єкти рухалися з однаковою швидкістю, плавно.

У зв’язку з чим, з’явилося припущення, що зафіксовані об’єкти є супутниками Starlink, запущені Ілоном Маском. Але в протиріччя відразу вступили уфологи, які тут же вирішили спростувати версію з супутниками Маска. Їх аргументом проти супутників Starlink було те, що вони відрізняються за формою і не можуть летіти так купчасто поруч один з одним.

А так же, уфологи зробили акцент на тому, що супутники, запущені останній раз 24 жовтня, до теперішнього часу розійшлися б один від одного на велику відстань, а на відео ми мабуть зовсім іншу картину. Мушу зауважити, це досить вагомий аргумент. Ну і більше того, непізнані об’єкти, які були зафіксовані на відео, пройшли повз МКС двома великими групами.

Що так само свідчить не на користь супутників Starlink. Ну і нагадаємо, що раніше, ще в серпні, камери МКС зафіксували щось подібне, але об’єктів було набагато менше. Того разу версії не відрізнялися різноманітністю і фахівці НАСА так само схилялися до того, що це всього лише супутники.

Офіційних відповідей від НАСА і Роскосмосу поки не надходило. Залишається гадати, що ж це було насправді. І чи не намагається НАСА приховати від нас щось, про що нам поки ще рано знати? Що ви думаєте з цього приводу?Фотографії з вільного доступу, текст авторський.
Якщо ви ще не підписані на наш канал, то обов’язково Підпишіться: АзимутСтавьте лайки і діліться посиланням на мої статті в своїх соціальних мережах. Спасибі за прочитання!

Related posts

Leave a Comment