Галактики та космос

Дивний об’єкт на орбіті Землі, який охрестили “Чорним Лицарем” – супутник, космічне сміття або корабель прибульців?

Можливо ви вже чули, що навколо Землі по дуже дивній орбіті обертається об’єкт, який свого часу охрестили “Чорним Лицарем”. Деякі ентузіасти стверджують, що це космічний корабель або супутник прибульців. Інші ж припускають, що це супутник колись населяла Землю, більш високо розвиненою ніж наша, цивілізації.

Про цей об’єкт я почув кілька років тому. Але недавно, дізнавшись, що суперечки про нього досі не вщухають, я вирішив з’ясувати для себе, що ж це за об’єкт. Історія почалася досить давно.

За ніким не підтвердженою інформацією, нібито ще Нікола Тесла отримав якісь дивні сигнали з космосу. А пізніше в 50-60-і роки, на навколоземній орбіті спостерігали якийсь дивний космічний об’єкт. Він рухався по дивній траєкторії, іноді пропадав, а через кілька місяців знову з’являвся.

Але дана інформація так само не була ніким підтверджена. І та й інша інформація, швидше за все, виникла після 1998 року, після публікації декількох фотографій з космічного шатла Індевор. На яких можна було бачити дивний чорний об’єкт, який і охрестили “Чорний лицар”.

Ще в 1930 – і роки вчені зіткнулися з дивним явищем-LDE (світове відлуння): посилаються в космос сигнали через деякий час поверталися назад. І тут же деякі з дослідників стали стверджувати, що ці сигнали мають позаземне походження. Так в1972 році науковий письменник і астроном, Дункан Лунан, нібито розшифрував код, що міститься в LDE.

На його думку це повідомлення було інопланетним, в ньому повідомлялося про те, де знаходиться Будинок прибульців. Дункан зіставив отримане повідомлення з наявною у нього інформацією і наніс сигнал на карту. Він утворив фігуру, відповідну сузір’я Епсілон Волопаса, про який говорилося в посланні, таким, як воно виглядало в нашому небі 13 тисяч років тому.

Після того, як на навколоземній орбіті був виявлений дивний об’єкт, то деякі дослідники відразу ж згадали історію з посланням розшифрованим Дунканом Лунаном. І стали стверджувати, що” Чорний лицар ” – космічний апарат прибульців, який знаходиться на навколоземній орбіті вже 13 тисяч років. НАСА ж стверджувало, що це всього лише шматок теплоізоляції, але дана інформація нікому була не цікава.

Всім хотілося сенсації. Пізніше, одним з астрономів-аматорів, було зроблено викриття “Чорного лицаря”. Звичайний хлопець взяв фотографії з шаттла Індевор, зроблені в 1998 році і проаналізувавши їх, прийшов до висновку, що загадковий об’єкт, який багато хто вважав за космічний корабель прибульців, є тепловим кожухом, “втраченим” командою космічного шатла під час робіт на МКС.

Хлопець вказав на дивовижну схожість шматка теплоізоляційного захисту з об’єктом, який був пізніше зображений і названий “Чорним Лицарем”. На мій погляд, це куди більш реальна версія, тим більше з урахуванням наданих фотодоказів. Хоча це можуть бути два абсолютно різних об’єкта.

А як думаєте ви? Поділіться своєю думкою в коментарях. Фотографії з вільного доступу, текст авторський. Якщо ви ще не підписані на наш канал, то обов’язково Підпишіться: АзимутСтавьте лайки і діліться посиланням на мої статті в своїх соціальних мережах.
Спасибі за прочитання!

Related posts

Leave a Comment