Тварини

Навіть сама зла кішка або кіт починають його вилизувати і дозволяти лягати поруч: шукаємо котячий колектив

Тут все дуже категорично. Тільки другим в сім’ю! Або третім, а може бути і п’ятим:)є у нас такий персонаж на виданні – Себастьян. Молодий котик підліток, якого виростила вся наша котосім’я.

Навіть сама зла кішка або кіт починають його вилизувати і дозволяти лягати поруч. 1 of 5як він цього домагається?Підходить акуратно, підставляє лоб, отримує по лобі. Підставляє праву щоку, потім після ще одного удару лапою, підставляє ліву щоку і благополучно лягати поруч.

При цьому його, пустуючи, обіймають або вилизують. Ось тільки собак за собак не вважає. Хто з ними у нас виростає, той їх або любить або дуже любить.

Але не у випадку з Себастьяном. Таке у нас вперше. До сих пір не можна собаці ненавмисно коту на хвіст наступити або прилягти поруч, легенько зачепити.

Наплює на собачу морду не гірше верблюда!Хазяйський пес дуже шанобливо ставиться до маленького раздолбаюНе кіт, а КАРТИНКА!Звичайно, нам буде дуже шкода розлучатися з таким котолюбвеобільним пацаном, але впевнені, що такого красивого і позитивного кота, у нас з усіма чотирма лапами відірвуть. Дуже багато дзвінків від шукачів, які шукають доброго, турботливого компаньйона і друга для свого першого вихованця. А вже Себастьян так добре ладнає з родичами, що наші телефони просто переповнені фотографіями цих ніжних обнімашек.

1 of 3Кто захоче дізнатися, звідки у нас це руде диво, відповімо. Себастьяна народила на вулиці кішка, ми змогли відловити тільки його і сестру Жизель. Решта загинули.

Себастьян був маленьким і дикуватим кошеням, але через 2 тижні вже мурчав у нас в долоньках. Ще у Себастьяна є слабкість. Це красти їжу зі столу.

Ужем изовьется, але що-небудь стирить. 1 of 2обожает забиратися на будь-які поверхні. Іноді ось так, ми втрачаємо кота.

Спить завжди солодко, гарматою не розбудиш. 1 of 3інтелектуальні ігри теж про нього. Постарається чесно розгадати будь-яку головоломку.

1 of 2за вкусняху і станцює і заспіває. Як Ви вже зрозуміли, у нас повний набір для резюме. Залишилося тільки знайти для Себастьяна за нашими запитами і його до речі теж, трохи божевільну, але добру сім’ю:) Котик дуже позитивний, але він все одно маленький і як буде розкриватися в майбутньому його характер, сказати точно не зможемо.

Сьогодні молодий і ласкавий, а завтра у кота в резюме додалися амбіції і політичний погляд на країни Європи:)а поки ми спокійно поваляємося в тимчасовому будинку. Ми не поспішаємо, нам головне зустріти нашу людину. Себастьяну 7 місяців, щеплений, ходить тільки в лоток.

Обожнює родичів, собак терпить. Прилаштовується другим, третім і т. д.

котом в сім’ю. Вночі спить поруч на подушці. +7 926 330 35 51 Наталіяеслі ви не додзвонилися, надішліть смс “Себастьян” територіально: м Московський, м.

Рассказовка або Філатов Луг Дякуємо читачам за добрий лайк або доленосний репост – це величезна допомога нашим тваринам. Ваша підписка на канал-гарантія того, що ви не пропустите історії наших підопічних і зможете допомогти їм у пошуку будинку і їх людей!* І Себастьян великий ненажера і любитель вологого корму. Наш партнер “Марсик і друзі” готовий з великим задоволенням від вас доставити йому добру посилку смаколиків.
І від іграшок не відмовимося! Велике спасибі всім, хто разом з нами допомагає братам нашим меншим!

Related posts

Leave a Comment