Тварини

Монстр Муся і інопланетянин его – такі різні наші коти.

Грибна тема трохи охолола, не сезон, давайте про котиків розповім. У мене живе мейкунша Муся. Це ще хвіст загорнувся! А то б в кадр не влізла.

Кішка велика і дуже красива, на фото не потрапив її величезний пухнастий хвіст, інакше здавалися б одного розміру – і невістка, і кішка. З цим фото запустили опитування в Instagram-скільки важить кішка. Ніхто не вгадав.

Найближча до істини цифра виявилася 8 кг, інші писали більше: 10, 12, і навіть 17 кг. насправді Муся важить всього 6 кіло, просто тіло у мейн-кунів дуже довге і такий спосіб тримати кішку, як на фото, робить з неї величезного монстра. Цим трюком з “розтягуванням” кота зазвичай користуються заводчики мейнкунів в рекламі.

Але все одно-ці коти дуже великі! Всі інші породи здаються недоросшими і дрібними в порівнянні з куном. 1 of 2у Мусі досить миловидне “обличчя”, зазвичай у Кунів воно трохи страхітливе..

. Кожен раз, приїжджаючи до нас, мої діти дивуються величезному розміру домашньої рисі-Мусі. У них живе пряма протилежність нашому “вовняному гігантові” – Корніш рекс его.

1 of 4котік літній, йому вже 14 років. Корніш-рекс коротко це: екстремально коротка шерсть в завитку, великі вуха, довгі тонкі ноги і виразні очі. Не всім подобаються “голі” кішки, але товариськість і розум у них зашкалюють, ці коти дуже ласкаві, “балакучі” і активні.

Правда у них посилений обмін речовин і вони є хочуть постійно, так що побудка господарів о 5 ранку для сніданку – не рідкість. Для квартири Корніш-рекс-відмінна порода, кіт такий незвичайний, що ніколи не нудно на нього дивитися, завжди викликає або сміх або захоплення. 1 of 5Ну а мейн-кунам безумовно краще у великому будинку, де можна побігати з поверху на поверх, та й на вулицю у двір вийти не заважає.

1 of 5Только стерилізувати кішку-обов’язково, в приватному секторі за нею не встежиш, за кожним кущем може ховатися “наречений”. Мейн-куни красиві, товариські, завжди поруч з людиною, беручи участь у всіх його справах. У них лапи-руки і вони так спритно ними орудують, виконуючи точні рухи: ловлять на льоту іграшки, розглядають предмети і їжу, тримаючи в “руках”.

1 of 5Все потрібно перевірити і проконтролювати. Але до людей на ручки не йдуть як звичайні кішки, приходять пеститися, тільки коли самі цього захочуть, грати для них важливіше, ніж муркотіти. Куни не такі вже ненажери, хоч і великі, ” пайок “приблизно однаковий, що у 3 – х кілограмового его, що у” монстра ” Мусі.
1 of 5наші коти не зустрічалися, з’єдналися тільки на фото. А які коти живуть у вас?

Related posts

Leave a Comment