Тварини

Основні ознаки того, що ваша кішка вас дуже любить. Як коти висловлюють свої почуття до людей

Немає сумнівів у тому, що коти люблять нас, наскільки ми любимо їх. Якщо ви не належите до розряду людей, що відносяться прихильно до цих пухнастим створенням, значить вам в Це буде складно повірити, а все тому, що кошенята показують свою прихильність іншими, ніж люди, способами. насправді, навіть образливі витівки домашнього вихованця можуть висловлювати вірну любов до вас.

Отже, ваш кіт любить вас, якщо він робить такі речі:всі кішки висловлюють любов і ніжність за допомогою муркотіння слухай Звуки, видаваним вашим пухнастим улюбленцем. вони можуть увібрати в себе широкий діапазон гучності, від м’якого і тонкого звучання, до гучного, немов рев вантажівки. таким чином кішки висловлюють різні діапазон почуттів, від захоплення до занепокоєння.

Однак, будьте впевнені, якщо ваш улюбленець почав муркотіти вашій присутності, це означає, що він вас любить. Якщо пухнастий звір перекочується з боку на бік у ваших ногТак він також демонструє свою прихильність до вас. Таким чином він може вас вітати або просто просити трохи уваги.

Знайте, що підставляючи свій животик, він ставить себе в вразливе становище, а це говорить про те, що він вам цілком довіряє. Коли пухнастий улюбленець треться мордочкою об вашу щекуТакое поведінку також вказує на прояв любові. Якщо ви помітите таку поведінку кота по відношенню до інших кішок або навіть собакам, не дивуйтеся, коти здатні любити не тільки людей.

Якщо Ваша Меблі зіпсована кігтиками котикаце зовсім не означає, що таким чином він точить свою зброю, залишаючи важкі подряпини і затяжки на м’яких меблів. він так показує вам, як добре йому живеться в цьому будинку разом з вами. Крім того, через кігті пухнастик залишає свій запах, а це значить він мітить свою територію.

Ви напевно помічали, що псування меблів відбувається в місцях, найбільш улюблених вами. кіт ніколи не стане точити кігті в спеціально відведеному для цього місці. зрозуміло, адже він так прив’язаний до свого господаря.

Кішка часто мне вас лапкамиви думаєте, що якщо кошеня буквально витоптав у вас на животі цілу стежку, то він чогось просить у вас? Це твердження вірне лише частково. виявляється, що кошенята люблять видоювати маму кішку, розминаючи своїми кігтиками її черевце. У дорослому житті ця звичка залишається з нашими домашніми улюбленцями.

Таким чином вони показують, що відчувають себе в безпеці і розслаблені. їм з вами так само комфортно, як власною мамою в дитинстві. Кішка приносить до вас свою здобичукошки відмінні мисливці, цього у них не відняти.

вони ганяються за котяться іграшками, вогнем лазера, за горобцями і мишами. принісши вам з вулиці під двері чергову пташку, він ділиться з вами здобиччю і дякує Вам за Вашу безмежну любов. Не забудьте похвалити пухнастого звірка за прояв такої нечуваної щедрості, в іншому випадку кіт може образитися, а ви пріти залишитеся без подарунків.

Кішки можуть висловлювати свою любов через гру зі своїм господаремв юному віці кошенята грають так довго, що здається вони ніколи не втомляться. вони можуть дряпатися, кусатися, і отримують від цього справжнє задоволення. той член сім’ї, якому дістається більше уваги, як правило, є улюбленцем самого звірка.

Кішка спить на вас або поруч з вамиНе секрет, що кішки дуже багато сплять. вчені підрахували, що на сон вони можуть витрачати до 16 годин щодня, при цьому вони відчувають себе найбільш вразливими і беззахисними, тому вибирають для відпочинку найбезпечніше місце. але якщо кішечка вляглася на ваші коліна і солодко заснула, це говорить про те, що вона відчуває себе поруч зі своїм господарем в повній безпеці.

Кішка постійно стежить за вамиеслі ви зловили себе на відчутті, що кіт буквально стежить за вами поглядом, це говорить про його повну довіру. іноді зоологи називають такий пильний погляд домашнього улюбленця “котячим поцілунком”. Якщо ви помітите, що Кіт під час обміну поглядами моргнув, зробіть у відповідь те ж саме.

Кішка часто показує вам свій пухнастий задБывает таке, що кішка показує вам свій пухнастий зад. Навіщо ж?а потім, що саме так вона демонструє вам свою довіру і прихильність, а ще вітає вас цим. цей ритуал вона не стане проводити з першим зустрічним, ви перебуваєте в колі обраних.

Ваша кішка голосно нявкає при вигляді васця звичка також бере коріння з котячого дитинства, коли кошенята таким чином вітали маму, яка поверталася з полювання. якщо кіт довго і наполегливо голосно нявкає, це зовсім не означає, що він жадає звести вас з розуму. Знайте, що навіть між собою кішки не спілкуються за допомогою нявкання, для цього передбачені спеціальні піснеспіви у вигляді виття.

нявкання призначене виключно для спілкування з людиною. Ви можете бути горді тим, що потрапили в касту обраних. наступного разу не забудьте налити своєму улюбленцю молока, може бути це врятує ваші вуха від несамовитих криків.

Якщо кіт вилизав відкриту частину вашого телаето зовсім не означає, що він стурбований вашою гігієною, просто так він висловив вам свою прихильність, і зрозуміло, не забув залишити свій аромат на вашому тілі. у дикій природі тварини з сімейства котячих звикли вилизувати кожного члена свого сімейства. Ну а домашні тварини включають в сімейну групу власного господаря, а також своїх домочадців.

Кішка мітить ваші черевикиви напевно сильно зліться на домашнього вихованця, коли вчуєте запах його сечі в своєму черевики, або навіть на ліжку. Не лайте його, він не хотів заподіяти вам зло, він просто заспокоїв себе після стресу, пов’язаного з переїздом на нову квартиру або довгою відсутністю господаря. Кішка дозволяє вам торкнутися хвостзнаєте ви, що найулюбленішою частиною котячого тіла є хвіст.

кішка ніколи не дасть чіпати свій хвіст неприємному людині, вона обов’язково вчепиться йому в руку. Але якщо вона встала посеред кімнати і підняла хвіст трубкою, це означає Вона запрошує вас до діалогу, і вимагають особливої уваги. На сьогодні все, всім добра і позитивних люблячих котиків, і собачок.

Related posts

Leave a Comment