Тварини

Коти & amp; новорічні ялинки :ви вже знаєте, за ким буде перемога :)

Сьогодні просто повеселимося. Наближається Новий рік, і всі з нетерпінням його чекають. Цього року ми не будемо ставити ялинку, а просто нарядимо кактус або зробимо ялинку з цукерок.

До речі, відмінна ідея-наряджати ялинку цукерками :). Біля неї буде зручно чай пити, а після свят не потрібно буде знімати і складати в коробки іграшки та гірлянди: все буде з’їдено. Але це я відволіклася.

Фото з https://www. timeanddate. com/Несколько років тому було у нас 2 кота: дорослий вихований і маленький і, відповідно, невихований ще.

Маленький був на перетримці, але за місяць встиг нашого кота трохи розбалувати :). І ось ці два красені в передноворічний ранок примудрилися разом залізти на ялинку. Дивно, як та не впала.

Маленького ми відразу витягли, а великого довелося з самої середини виплутувати: він розумний, по стовбуру поліз. 🙂 Не встояли проти ялинки. Зараз у нас тільки 1 кіт.

До ялинок він байдужий, а ось іграшки та різноманітні “блискітки” на новорічних ялинках обожнює :). З цього приводу і вирішила зробити маленьку добірку фото з гумором. Судячи з кількості подібних фото в інтернеті, лише мала частина кішок може встояти перед чарівністю пухнастою ялинки :).

Фото з Cepia. Гія б подумала, що ялинки смачно пахнуть для кішок. Але той, що вище на фото, жує явно штучну ялину.

А Кіт на фото нижче не просто нашкодив, а й примудрився попастися на гарячому. Фото з Elot. гініже на фото-тріумф.

Кіт-переможець, Цар гори, він підкорив вершину, до якої багатьом не вдавалося дістатися!Фото з Obhohocheshsya. ДПА на фото нижче-ідилія. От би всі коти так мирно спали і не шкодили 🙂 хоча, напевно, нам буде нудно без їх пустощів.

Фото з https://news. myseldon. com/Все господарі кішок знають, що для їх пухнастих вихованців часто самі незручні для лежання місця виявляються зручними.

Так сталося і з цією пухнастою красунею. Може, віддати їй ялинку в якості лежанки? 🙂 Фото з Bezkota. “звалити ялинку” – це головна новорічна справа для кішок.

Іноді здається, що вони до цього старанно готуються, акуратно перевіряють зелену красуню на міцність, радяться, переймають досвід у старших товаришів. Фото з https://forfun. com/А якби коти могли робити відео-блоги, то напевно ми б могли подивитися ось такі відео:Фото з Pozitiff.
infoВпрочем, як мінімум один котячий блог я вже знаю. Рекомендувавши.

Related posts

Leave a Comment