Дієта та фігура

Що мені заважало худнути? До цього довелося довго звикати.

Почати худнути – не найпростіше заняття. Справа не тільки в новому раціоні або частоті прийомів їжі. До цього можна досить швидко звикнути.

Але ось оточення-воно буде вічно вас відмовляти, намагаючись тягнути до звичного харчування.

Повірте, цей факт, з яким зіткнулися багато.

Багатьом і завадив схуднути! Якщо ви з подібним не зіткнулися-не переживайте, де-небудь точно та знайдете “щастя”! Ні вдома, так на роботі, не на роботі так в колі друзів. Обов’язково знайдеться людина, яка скаже ” Ти не їси солодке/шоколад/тортики/печиво яке спекла улюблена тітка Глаша!? Вона ніч не змикала очей, так старалася, так старалася а ти..

. скотина ти яка!”Повірте, це найм’якше, що я чув на свою адресу! Часом, можна почують навіть “побажання” швидкої смерті..

. (наприклад, відмовившись від пиріжків, я дізнався, що пиріжки містять сир, а сир це корисно, тому що в ньому кальцій..

. Та й готувала їх та сама тітка Глаша, око не змикаючи до ранку..

. А раз не їм-все, скоро “здохну”, чого мені і сказали!). Звикати до їжі виявилося набагато простіше ніж до поведінки оточуючих не маразм!? Найприкріше( в той момент), що говорять Це ті люди, з ким ти давно спілкуєшся, на яких ти можеш покластися і т.

д. перераховувати ситуації можна дуже довго. Почуте дійсно збиває зі шляху.

У якийсь момент мені доводилося навіть щось пробувати, аби не сперечатися і менше запитували про мої “схуд”. Чи можна уникнути і не вислуховувати подібне?Мабуть, якщо тільки ізолюватися від інших у вакуум, але це неможливо! Єдине, що допоможе – менше контактувати з тими, хто “суне ніс у вашу тарілку”. Але по практиці скажу, що оточення “звикає” до Вашого відмінного від інших стилю харчування і просто не помічає.

Так, можливо якісь “жарти” залишаться (на роботі досі приколюються, як я багато і часто їм). Але в цілому, якщо ви потрібні спільноті (а воно вам) то контакт залишиться! З часом, до речі, ставаєш байдужий до якихось обурення з боку інших. Така природа людини, він не любить змін навколо себе (і в собі).

В успіху “іншого” завжди шукають негатив…

так набагато простіше!Тому, моя вам порада: сприймайте подібне як шум, фон! Серйозного він нічого не несе…

А якщо” шумить ” сильно – станьте трохи далі від джерела шуму. Всім здоров’я і досягнення поставлених результатів! 🎯 ЧИТАЙТЕ інші мої статті 🎯 ✅ Чому в суспільстві не прийнято худнути. ✅ Як організм витрачає жир ✅ чому організм товстішає.
✅ Рецепт вівсяних млинців без молока ✅ про те, що я їм для схуднення читайте в цій статті. ✅ Про мої результати схуднення в цій статьеподпісивайтесь на канал

Related posts

Leave a Comment