Дієта та фігура

Чотири причини зриву на дієті. Мій досвід боротьби з ними.

Зриви з дієти або правильного харчування не найприємніший момент для початківця. Це як у приказці”від любові до ненависті – один крок”. Однієї цукерки або шматочка піци буде достатньо, щоб забути про всі свої бажання і наміри схуднути.

Що ж, давайте розглянемо, як не зриватися і продовжувати худнути! Реальних причин для зриву не так і багато. Всього їх четиреголодсоціальнаяпривичка Развлеченіетеперь, коротко про кожну. Голод.

Природно, коли ви потребуєте їжі, то пропустити це не можливо. У животі бурчить, сил стає менше, навіть настрій змінюється. Звичайно, дуже важлива справа легко може відвернути від природних потреб організму, і ви забудете про їжу, але пізніше, “борги” доведеться повертати.

Тому, найкраще, що допомагає в боротьбі з голодом – регулярне харчування. Для ці цілей відмінно підходить дробовий прийом їжі невеликими однаковими порціями раз в 3 годину. Більш докладно, про те, які продукти повинні бути в раціоні посилання на статтю внизу.

Регулярне харчування допоможе не відчувати зайвого стресу організму через нестачу їжі. Та й ви завжди будите знати, що поїли і менше переживати і поспішати, намагаючись “перекусити на ходу”. Соціальний.

Потрібно розуміти, що ми не живемо у вакуумі а значить, взаємодія з іншими людьми неминуче. І повірте, те що” лежить у вашій тарілці”, виявляється, зацікавить багатьох. Варто тільки комусь із вашого оточення помітити, що ви не так харчуєтеся, відмовляйтеся від солодкого – готуйтеся до розпитувань, спроб переконати і умовлянням “з’їсти маленький, і найкорисніший шматочок тортика.

.. а то ображуся”.

Боятися цього не слід, це нормальна реакція з боку інших на зміни. Тому, не сприймайте в “багнети”, через якийсь час все превикнуть і перестануть дивуватися. Особливо, коли результат вашого харчування стане видно і помітний.

Це дуже схоже на” алкогольні вмовляння”, коли намагаються” заспівати ” не питущого людини, всіляко його вмовляючи, намагаючись маніпулювати на почуттях і образах. Так, через голод, часом, починаєш кидатися на інших!Звичка. Багато в чому, через те, що ми звикли чинити певний чином, створили традицію або ритуал (можливо, суспільно нав’язаний) викликає в нас бажання щось з’їсти.

Наприклад, відзначити кінець трудового тижня / здачу звіту / підвищення тортиком, солоденьким, піцою, ролами або чимось “сорокаградусним”. Свого роду, це як у фільмі:”щороку, 31-го грудня, ми з мужиками ходимо в лазню”. Загалом, у кожної людини є, нехай і невелика, але звичка “заїдати” (або запивати) проблеми, труднощі, складності, переживання і відзначати радісні події.

Ех, з’їсти шаурму дивлячись на море…

Цілком можливо, що тривале перебування на кухні діє на вас точно таким же чином. Обстановка, пов’язана з їжею, спонукає до переїдання. Особливо, коли довго там знаходишся за переглядом телевізора або перегортаючи новинну стрічку в телефоні – час проходить, а запаси їжі непомітно зменшуються.

Тому, краще і не затримуватися в подібних місцях. Розвага. “Ой, щось нудно.

.. піду співаємо ” – цілком можлива і подібна, що стала комічною ситуація.

Ми самі, не помічаючи того, зробили з їжі радість, розвага, культ. Їжа перетворилася на джерело задоволення, причому єдиний, без якого життя стає сумною, сумною, сірою. Від цього потрібно бігти! Займати себе, знаходячи нові захоплення не пов’язані з їжею! Ну що, пограємо? Хто кого?Тому, потрібно в прямому сенсі придивитися до своєї поведінки і своїх бажань.

До обстановки і оточення, які спонукають вас. Зриви можна уникнути якщо ви навчитеся виявляти фактори, які чинять на Вас тиск. Так, до чогось доведеться поміняти ставлення, від чогось відмовитися, але без цього не вийде змінити себе!Більш докладно про харчування і схудненні читайте в моїх статтях:⠀ чому не йде жир при голодуванні? що може нашкодити вашому організму при схудненні.

Цього слід побоюватися і не робити. ✅ Чому в суспільстві не прийнято худнути. ✅ Як організм витрачає жир ✅ чому організм товстішає.
✅ Рецепт вівсяних млинців без молока ✅ про те, що я їм для схуднення читайте в цій статті. ✅ Про мої результати схуднення в цій статьеподпісивайтесь на канал

Related posts

Leave a Comment