Дієта та фігура

Особливості дієти Шість пелюсток. За один тиждень можливо скинути до 4 кг без будь-яких обмежень або загрозі для здоров’я

Після вагітності, холодної зими або вихідних на дачі з шашликом багато хто замислюється про те, як схуднути без шкоди для організму. Та кількість дієт, яке пропонують нам численні сайти, книги, журнали засновані, як правило, на голодуванні, заміні декількох продуктів, підрахунку споживаних і спалюваних калорій. Дієти для схуднення можуть привести до очікуваного результату, але не всі вони корисні.

При правильності підходу, дієта шести пелюсток дозволяє за один тиждень скинути до 4 кг без будь-яких обмежень або загрозі для здоров’я. Фотографія взята з джерела yandex. гішведський дієтолог Анна Юханссон, засновниця цієї дієти, запропонувала роздільне харчування, при якому в перший день ви їсте тільки рибні продукти, на другий-свіжі або варені овочі, на третій-страви з курки, четвертий день передбачає вживання злаків, п’ятий – сиру, а на шостий день ви можете порадувати себе соковитими фруктами.

Різні приправи тут не заборонені, але вживати їх у великій кількості все ж не варто. Кількість вживаної в добу рідини має бути близько двох літрів. Принцип дії цієї дієти заснований на відсутності взаємовиключний продуктів протягом дня, які можуть призводити до уповільнення або зупинки травлення і відкладення підшкірного жиру.

Одноманітні продукти, що з’їдаються протягом дня, сприяють тому, що організм отримує енергію шляхом спалювання власних жирів. Фотографія взята з джерела yandex. гиЕще однією значною перевагою даної дієти, при правильному її дотриманні, є чергування білкової і вуглеводної їжі з кожним днем.
Це призводить до додаткового розщеплення зайвих жирів організму без переходу вуглеводів в них, тобто без енергетичного голодування. Сподобалася наша стаття? Тоді ставимо лайк і підписуємося на наш канал. Попереду багато цікавого і корисного!

Related posts

Leave a Comment