Дієта та фігура

Мінус 2 кг в тиждень або 8 За місяць-реальний спосіб без шкоди для організму

Швидка втрата ваги-це цілком реально, якщо ми будемо діяти ефективно і раціонально. Сьогодні я розповім, як скинути до 8 кілограмів за місяць і не піддатися ефекту бумеранга. На думку лікарів і дієтологів, занадто швидке схуднення небезпечно для здоров’я і може мати шкідливі наслідки.

Але можна скинути 8 кілограмів за місяць, не ризикуючи своїм здоров’ям. Рішення-діяти згідно з механізмами нашого організму. Процес схуднення слід планувати дуже ретельно, схуднути на 8 кг за місяць – завдання абсолютно здійсненне, якщо підійти до теми з розумом.

Перш за все, нам потрібна дисципліна і позитивний настрій. Коли нам потрібно швидко скинути багато кілограмів, ми зазвичай думаємо про голодування. На жаль, це не дуже розумне рішення.

Тривале голодування допоможе нам знизити вагу, але кілограми повернуться відразу ж після відновлення нормального харчування. Однак тут на допомогу приходить інтервальне голодування-воно дозволяє схуднути безпечно для здоров’я. Переривчасте голодування складається з прийому їжі, запланованої на даний день в так званому «вікні прийому їжі».

Найпоширеніший режим-16:8, більш суворий і більш ефективний – 18: 6, але не кожен здатний витримати таку тривалу перерву між прийомами їжі. Переривчасте голодування набагато безпечніше для вашого здоров’я, ніж сувора дієта або повне утримання від їжі. Так, періодичне голодування 2-3 дні в тиждень дозволяє отримувати калорії, вітаміни і мінерали, необхідні для правильного функціонування організму.

В інший час ми їмо як завжди, але не стараємося з кількістю шкідливої їжі. Інтервальне голодування – це не дієта, а просто особливий режим прийому їжі. Звичайно, в перші дні практики переривчастого голодування ми можемо відчувати неприємні симптоми.

Однак це швидко проходить, і організм звикає до нової дієти і перестає вимагати їжі під час моментів утримання. У мене виходило без проблем позбутися від 1кг за тиждень. Це при тому, що я зовсім не товстий.

Таким чином, навіть нічого не змінюючи в житті, ми можемо схуднути мінімум на 4 кг за місяць без ризику проблем зі здоров’ям і ефекту бумеранга. Проміжки голодування очищають нашу травну систему і перемикають організм на внутрішнє харчування, але при цьому тіло не спалює м’язи, приділяючи увагу в першу чергу тому, що йому не потрібно, тобто жирової тканини і несприятливих змін, таким як пухлини і кісти, які можуть розвиватися в нашому тілі. Однак, одного лише періодичного голодування недостатньо для досягнення ефекту, додатковим фактором є якість харчування.

Навіть якщо ми зважимося на переривчасте голодування, а під час вікна прийому їжі кинемося на калорійну їжу, ми не схуднемо. Так ось, якщо на додачу відмовитися від мучного, яке приносить в організм найбільшу кількість шкідливих вуглеводів, то легко можна зменшувати і по 2 кг на тиждень, тобто 8 кг на місяць. Сюди ми також віднесемо солодощі з супермаркетів, чіпси, солодкі газовані напої, і, звичайно ж, булочки.

Любите хліб – купуйте цільнозерновий. Таким чином, щоб скинути 4 кг на місяць, потрібно всього лише додати в свій режим 2 дні інтервального голодування в тиждень. Якщо ж відмовитися від мучного, то легко можна зменшувати по 2кг в тиждень.
Не забувайте також про фізичну активність. Здоров’я ближче, ніж здається!Всім гарного дня і відмінного настрою! Підписуйтесь на канал. Анонси нових статей дивіться в Телеграм

Related posts

Leave a Comment