Дієта та фігура

Розповідаю чому я набрав 4 кг за тиждень, після 2 меясцев дієти.

Всім привіт, шановні передплатники і відвідувачі даної статті. Як раніше і вказував в даному блозі я ділюся тільки власним досвідом і роздумами в процесі схуднення і сьогодні вирішив розповісти вам, як всього за один тиждень, після 2 місяців дієт, мені вдалося набрати 4 кг. на початку жовтня я вирішив почати дотримуватися дієти з досить таки жорстким дефіцитом калорій, і це було моєю першою помилкою.

Я вибрав досить низьку планку, і міксував її з розвантажувальними днями і ПГ. У день я вживав максимум 1400 кКал. Мені постійно хотілося їсти, був дуже втомлений і дратівливий.

Якщо вдавалася вибратися з друзями, то дана порція становила весь мій денний раціон. Так я думав караю себе за погане дотримання дієтивторой помилкою, стали не регулярні тренування, я то відвідував Тренажерний зал 3 дні поспіль, а то не з’являвся в ньому по півтори 2 тижні, захищаючи себе тим що і так багато тренувався до цього, так і не їм і сил немає. Недолік сну, мабуть одна з головних моїх помилок.

Хоч постійно і хотілося спати, але ближче до вечора я падав за фільми і серіали і дивився їх до глибокої ночі, тим більше на голодний шлунок було досить важко заснути. За підсумком 2 месяцевИ що за підсумком? А за підсумком 2 місяців, я скинув 3 кг. Мало? Згоден.

Але я був радий. І тому вирішив зробити собі перепочинок. Я на тиждень відволікся від тренувань, перестав стежити за їжею і алкоголем.

Адже чому ні. Це ж всього лише на тиждень, а далі в бій, з новими силами. В результаті організм зреагував, після виходу з такого стресу, організм вирішив накопичити запас для гірших часів і жир почав наповзати.

А з урахуванням втрачених і м’язів, мені здається що вага набагато сильніше йде. І що тепер? Тепер я важу навіть більше ніж 2 місяці тому. Виходить я просто познущався над собою, у всьому обмежував, погано себе почував, щоб стати гірше.

. Підписуйтесь на канал, тут буду ділитися з вами своїми історіями схуднення. Цього разу я підходжу більш відповідально і буду займатися за програмою складеної тренерами і дотримуватися дієти, але вже в розумних межах.

Related posts

Leave a Comment