Виховання дітей

Тимуру ставили міопатію, СМА, хвороба Шарко-Марі-Тута і ще десяток недуг. Жоден не підтвердився. Ніхто не знає, що з ним

Тимуру скоро виповниться чотири роки. Як і всім хлопчакам його віку, малюкові хочеться бігати, стрибати, знайомитися з іншими дітками і пізнавати світ. Таких простих радощів малюка позбавляє страшна недуга, з яким він бореться з народження.

Катерина, мама Тимура, давно мріяла про дитину. За словами лікарів, через проблеми з жіночим здоров’ям її бажанню не судилося збутися. Але сталося диво: коли тест показав заповітні дві смужки, майбутня мама була у нестямі від радості.

До довгоочікуваної вагітності Катерина підходила дуже трепетно: вчасно проходила обстеження, дотримувалася рекомендацій лікарів, берегла себе. Але все вийшло зовсім не так, як вона мріяла: незабаром молода сім’я розпалася, Катерина залишилася одна. Сильний стрес став загрозою для життя бажаної дитини.

Пологи були важкими, Тимур з’явився на світ шляхом кесаревого розтину. Катерина відразу помітила проблеми зі здоров’ям у сина: він був дуже слабким і млявим, у нього були відсутні безумовні рефлекси. “З самого народження синочка почалася низка нескінченних обстежень і аналізів.

Дні і ночі ми проводили в лікарняних стінах. До двох років Тимур ще не вмів повзати, сидіти і стояти через сильно зниженого м’язового тонусу. Нам ставили безліч різних діагнозів: вроджену міопатію, СМА 1 типу, хвороба Шарко-Марі-Тута і ще десяток інших неврологічних недуг.

Жоден з них в результаті не підтвердився»через відсутність точного діагнозу, малюкові не можуть призначити правильне лікування і позбавити його від страждань. Відновлювати м’язовий тонус Тимуру допомагають тільки регулярні заняття, завдяки їм у хлопчика формуються важливі для самостійного життя навички. Два рази на рік Тимур проходить безкоштовні медичні реабілітації.

Він навчився тримати голову, перевертатися і трохи жувати, але цих успіхів недостатньо для дитини трьох років. Катерина записала сина в приватний реабілітаційний центр» перший крок”, де всього за один курс малюк помітно зміцнів і став активніше. Щоб Тимур не тільки вчився новому, але і не втратив набуті навички, йому потрібні регулярні реабілітації.

Черговий необхідний хлопчикові курс в центрі» перший крок ” коштує 160 650 рублів. Оплатити такий рахунок самостійно Катерина не в змозі: удвох з сином вони живуть тільки на соціальні виплати. Коштів ледь вистачає на щоденні потреби, тому мама змушена звернутися за допомогою до небайдужих людей.

“Синок дуже хоче навчитися ходити, бігати, грати з іншими дітьми. Він добре розуміє звернену до нього мову і нормально розвивається психічно, але фізичні обмеження не дозволяють йому пізнавати світ в повному обсязі. Ми з Тимуром потребуємо вашої допомоги та підтримки! Ми знаємо, що особливих діток дуже багато і всім допомогти неможливо, але, може бути, саме ви станете добрим ангелом для мого синочка? Будь ласка, допоможіть Тимуру зробити крок на шляху до щасливого дитинства!”Сделайте зробіть пожертвування будь-яким зручним для вас способом: 📱 СМС на 9112 з будь – якою сумою пожертвування 💳 картою на нашому сайті-посилання ❗ для Тимура зараз важлива будь-яка сума.
➜ Поставте 👍, напишіть добрий коментар

Related posts

Leave a Comment