Виховання дітей

Діти в Німеччині ходять з соскою і в памперсах до 5 років. І вважають це нормальним

Сьогодні йшли з дітьми додому з дитячого майданчика. Старший син 3 років на самокаті а молодший в колясці. Назустріч йде мама з сином приблизно ровесником нашого Мартіна, на вигляд років 3-4 а може і більше.

І він з соскою. мій старший син Мартін. Попросила його взяти в рот соску для фотографії ми гуляємо в торговому центрі, шукаємо потрібний нам магазин.

Дівчинка 5-6 років катається на паровозику, в роті соска. В обох цих ситуаціях я бачу здивований погляд свого сина. Приблизно з таким же поглядом я дивлюся на чоловіка, коли я бачу подібну картину.

Німий питання-як? І ЧОМУ? Мені щиро не зрозуміло, як дітям в такому віці можна дати соску. з боку фізіології – смоктальний рефлекс згасає у дітей приблизно до року. Найкраще до цього віку прибрати пустушку.

Але це теорія. На практиці багато дітей прив’язані, і більше емоційно. Коли вони починають все розуміти і тим більше маніпулювати-прибрати її складніше.

У 2-2, 5 року це прям дуже складно. А в 3, в 4, в 5 років!?? навпаки ж простіше. Вже можна домовлятися в такому віці.

Розмовляти, пояснювати. Невже не зрозуміє? Не вірю, але як виявилося-ні! Як ставляться в Німеччині, якби ці дві ситуації були єдиними..

. таке на кожному кроці в громадських місцях. Влітку можна побачити таких дорослих діток в памперсі.

А я ще завжди думаю – для кого такі розміри памперсів продають? Ну, думала, буває ж, що вночі у дітей нетримання. Але виявилося ні, вдень в них теж ходять спокійно. для дітей від 17 кг.

мій син в 3, 5 року важить 15…

Позиція місцевих жителів мені стала ясна. Це особиста справа кожної сім’ї. Їм так зручніше.

Їм так простіше. Ми не знаємо, які захворювання у них є, і навіть якщо ніяких немає-найголовніше ніхто від цього не помер. Пам’ятаю, коли були на прийомі у лікаря в 2 рочки, лікар дуже похвалив, що дитина без памперсів.

А я здивувалася. Ось воно виявляється як..

. Особисті межі. У Німеччині з дуже поважають.

Це стосується не тільки памперсів і наявності соски-пустушки, а так само всього іншого. Будь-якої теми, яка не стосується нікого, крім окремої сім’ї. Я це дуже поважаю і підтримую.

як до цього всього ставлюся я? Ніяк. Мені рівно. До тих пір, поки це не стосується мене і моєї сім’ї, Етторе має мене турбувати.

Так, якщо в сильну спеку я бачу дорослу дитину в підгузниках, мені його трохи шкода, але засуджувати його батьків я не стану. Як-то так..
. А ви? і як ставитеся до памперсів і пустушок в такому віці?

Related posts

Leave a Comment