Виховання дітей

Хлопчик чи дівчинка? Поради щодо визначення статі малюка до 16 тижнів

Варто майбутній матусі дізнатися про вагітність, як її починає з’їдати цікавість, кого чекати – хлопчика чи дівчинку. Звичайно, дізнатися стать малюка можна після УЗД, але зробити це можна тільки на 18 тижні вагітності, а жінці хочеться знати тут і зараз. Що ж робити, як задовольнити свою цікавість?Крім медичних методів існує чимало можливостей дізнатися стать малюка за прикметами і ознаками, поміченим нашими предками і медиками, і вони досить точні, в чому змогло переконатися чимало жінок.

Джерело фото: ru. 123rf. сомВот кілька порад, які допоможуть цікавим матусям дізнатися стать малюка без УЗД.

Для початку познайомтеся з медичними (науковими) способамиДовольно точно визначається стать дитини по:аналізу крові. Це дуже проста і безболісна процедура. У жінки береться кров з вени (на голодний шлунок) виділяється ДНК немовляти і визначається його стать.

Таку процедуру можна проводити, починаючи з 7-го тижня вагітності, а її точність доходить до 95%. Багато спеціалізовані клініки роблять такі тести. Аналізу сечі.

Це найпростіший спосіб визначення статі майбутньої дитини. Чи не сплутайте зі звичними тестами на визначення вагітності, хоча вони і схожі. В цьому випадку сечу, взяту у жінки вранці, фарбують спеціальними реагентами.

Якщо сеча стає зеленого кольору-чекайте хлопчика, якщо помаранчева – буде дівчинка. Тест можна зробити на 80ой тижні вагітності, купивши в аптеці. Точність доходить до 90%.

З науковими способами ми розібралися, тепер давайте поговоримо про другіхопределіть стать по моменту зачаття. Можна запланувати стать майбутнього малюка, точно вирахувавши день овуляції. Якщо ви хочете дівчинку, плануйте зачаття за 2 дні до настання овуляції, якщо потрібен хлопчик, то в день овуляції.

Крім того, стать малюка можна дізнатися за східним (китайським і Японським) календарями, а також місячним. Знаючи групу крові, мамину і татову, так само можна визначити стать майбутньої дитини. Таблиця розрахунків статі малюка.

Джерело фото: instagram. com/a_medclinic/Народные пріметинесмотря на великі можливості сучасної медицини, майже всі жінки вірять в народні прикмети і готові помічати будь-які нюанси, які підкажуть стать малюка. Якщо ви довіряєте прикметами, то можете спробувати застосувати їх до себе, можливо, вони спрацюють.

Ось кілька найпоширеніших прикмет, які підказують жінці кого вона носить під серцем:зміни в зовнішності. У народі вважають, що дівчинка “забирає” у мами красу, особливо це помітно в першому триместрі. Майже з перших тижнів вагітності обличчя жінки”поганіє”.

З’являється висип, обличчя припухає, змінюється тон шкіри. Медики б пов’язали ці зміни з фізіологією, а ось народ вважає це вірними ознаками народження дівчинки;Токсикоз. Токсикоз при вагітності проявляється в будь-якому випадку, а ось тривалість його протікання може допомогти визначити стать дитини.

Вважається, що тривалий токсикоз супроводжує жінку, якщо вона носить дівчинку. А ось хлопчик не дуже довго виснажує маму поганим самопочуттям, токсикоз, звичайно, є, але не дуже сильний і швидко проходить;пристрасті в їжі. Однією з основних прикмет, пов’язаних з народженням дівчинки, виступає розбірливість в їжі.

Майбутнім мамам хочеться солодкого. Вони всі готові віддати за плитку шоколаду, цукерки або тортик. Матуся, яка чекає сина, вважає за краще солоні огірки або шматок м’яса.

Зустрічаються жінки, яким хочеться алкоголю, хоча він категорично протипоказаний вагітній жінці;Форма животика. Народ помітив, що животик жінки, що виношує дівчинку, має круглі обриси, розплившись по сторонах. Крім того, у жінки практично зникає талія і її вагітність можна побачити зі спини.

Животик матусі, що чекає хлопчика-гостренький, витягнутий вперед і нагадує огірок. Талія жінки зберігає свої обриси і побачивши жінку зі спини можна і не зрозуміти, що вона вагітна;механічні рухи. Можливо це і не точне передбачення, але в народі вважають, що якщо вагітна жінка починає рух з лівої ноги, то у неї народиться дівчинка.

Відповідно, якщо вона в пріоритеті права нога – то буде хлопчик. Ця прикмета відноситься і до першого ворушіння малюка. Штовхається з правого боку, значить – хлопчик, з лівого-дівчинка; настрій.

Жінка, яка чекає дівчинку, стає примхливою, плаксивою у неї часто змінюється настрій. Спокійна, умиротворена, трохи сонлива майбутня мама може розраховувати на синочка. Перерахувати всі народні прикмети, що допомагають визначити стать майбутньої дитини просто неможливо, ми розповіли тільки про найпоширеніші.

Можливо, вони вам сподобаються, і ви ними скористаєтеся. Може бути, якісь з них вам підійдуть, і ви дізнаєтеся, кого носите під серцем. Однак точність цих прикмет гарантувати, звичайно, не можна.

Якщо дуже хочеться якомога раніше дізнатися стать майбутньої дитини, ви можете скористатися нашими порадами або звернутися до медичних методів визначення статі, або сподіватися на народні прикмети. Хоча ні той, ні інший метод не дасть 100% гарантії. Вам сподобалися наші поради? А може бути, ви знаєте інші методи визначення статі дитини на ранніх термінах вагітності? Поділіться своїми знаннями, ми будемо тільки раді про них дізнатися.

*************************************************************************** Вам може бути цікаво:як вибрати ім’я для майбутньої дитини?Шкала Апгар: перший іспит малюка. Що означають ці цифри?Йшов десятий місяць вагітності..
.. З якими складнощами можна зіткнутися після пологів

Related posts

Leave a Comment