Виховання дітей

Свято, яке завжди нагадує про те, що всі ми родом з дитинства, знову відбулося.

Внутрішній дитина⠀свято, яке завжди нагадує про те, що всі ми родом з дитинства, знову відбувся. Він розфарбував райдужними фарбами слово» канікули”, хоча ми давно вже не діти. Чому ж тоді так хвилює і радує вбрана ялинка і миготлива різнокольоровими вогниками гірлянда?Тетяна Акулич з особистого архіву знайшла відповідь для вас в мультфільмі для дорослих і дітей, на який не шкода витратити час, тому що він захоплює і змушує сміятися і плакати навіть дуже серйозних і сильно подорослішали дітей.

⠀Діснеївська “Головоломка” розповідає просто про складні речі. Про те, як формується емоційний фон, що впливає на кожного з нас. Як поступово печаль розбавляє радість, гнів штовхає на необдумані вчинки, страх зупиняє, але весь спектр в результаті стає основою нашої особистості.

⠀Острови, на яких будується особистість: сім’я, дружба, пустощі, чесність, любов — руйнуються і шикуються заново, але вже в більш складному і просунутому вигляді. ⠀Нам потрібно тільки вчасно зрозуміти, що не буває радості без печалі, а в кожному дорослому завжди буде жити в забарвлених емоціями глибинних спогадах дитина. Та маленька людина, якій можна дозволити всі задоволення і будь-які пустощі в новорічно-різдвяний тиждень.

Тому що він-це Ви, так буде завжди. Радійте, дозволяйте собі плакати і сміятися. Відчувайте, насолоджуйтеся тим, що дано від природи і змінювалося всі ці роки разом з вами, — складними і яскравими людськими емоціями.
⠀А ви дивитеся Мультфільми? Або це не доросла справа? Дозволяєте собі поплакати або посміятися в процесі перегляду?⠀З любов’ю, Тетяна Акулич 🧡

Related posts

Leave a Comment