Волосся та догляд

Ірина Нельсон про свою унікальну зачіску за часів Reflex

Книга Ірини Нельсон “Люблю” – це історія дівчинки з сибірської провінції, яка стала зіркою, ” підірвала ” величезну країну своїми хітами і домоглася Всеросійської слави. Співачка згадує, як завдяки незабутнім образам, група досить швидко стала популярною:«Без помилкової скромності зізнаюся, що це саме я придумала те, як буде виглядати група візуально. Ми довго шукали якусь фішку, якийсь штрих, який будемо використовувати завжди, який стане нашим і тільки нашим маркером.

І мене осінило-вітродуй! Нам потрібно ставити під час концертів ветродуй!Фотографії з книги Ірини Нельсон»Люблю ” У моїх піснях постійно повторюється тема свободи, тема вітру, руху вперед. І розвіваються довге волосся-це те, що дозволить показати цей вітер на сцені. Публіка була в екстазі від двох блондинок з шикарними розвіваються волоссям.

Наші фотографії з цих концертів були абсолютно скрізь. Я навіть придумала спеціальну зачіску для цих виступів. О, скільки разів шанувальниці намагалися повторити її-просиджували по три-чотири години в перукарні, але максимум наближалися лише до загального вигляду.

Я придумала спеціальну технологію, щоб домогтися такого собі ефекту недбалих, злегка бруднуватих волосся. До мене навіть підходив Сергій Звєрєв і тихенько запитував: “як ти собі робила це волосся? Ну натякни хоча б, а? Я ніяк не можу зрозуміти”. Так, все таємне рано чи пізно стає явним, і, врешті — решт, в салонах стали практикувати подібну зачіску-але лише через два роки.

Два роки! Цілих два роки я була гордим володарем таємниці власного винаходу. І ось я ділюся з вами тут своїм секретом. Тому що питань в мій “Instagram” про цю зачіску досі просто тьма.

Дівчата! Записуйте!Фотографії з книги Ірини Нельсон»Люблю “спочатку накручую на піну і середні Бігуді”всю голову”. Потім знімаю бігуді і починаю вручну, за допомогою злегка фіксує гелю, від коренів до кінчиків, закручують, спіралевидними рухами пальців руки — формувати прядки. Від коренів до кінця.

Кожну окремо. Товщина прядки-один-два сантиметри. Після всього цього дати гелю підсохнути до відчуття сухого волосся.

Потім можна струшувати голову (лише злегка, щоб мізки не пошкодити))) або нахилитися вниз і злегка розпушити, струсити пасма, щоб вони виглядали природними. І все. Звєрєв, пам’ятаю, сильно здивувався від того, наскільки простий мій спосіб».

Зовнішня сторона життя Ірини Нельсон всім відома-це успішна кар’єра, слава і популярність. Внутрішня сторона досі не була відома нікому. В автобіографічній книзі» Люблю ” ви дізнаєтеся про все з перших вуст.
Поділіться цією статтею в соціальних мережах і не забудьте підписатися на АСТ nonfiction 🙂

Related posts

Leave a Comment