Волосся та догляд

Прийшов з Китаю моє замовлення перший з трьох, накладні волосся на шпильці, показую примірку.

Здрастуй мій шановний читачу!Нарешті то прийшов з Китаю моє замовлення, перший з трьох це накладні волосся. А саме шиньйон на гребінцях. Коли я зробила замовлення, то написала статтю можна почитати її тут.

У 50 років замовила собі волосся на AliExpress, показую какіебули протиріччя особливо ті, хто писав, навіщо мені у віці накладні волосся. Дами, які активно користуються хвостами і шиньйонами відмінно себе почувають, схвалили моє замовлення. Загалом, я вирішила відрощувати волосся і щоб Свій ще зовсім Куций пучок заховати під штучну шпильку з волосся.

Отже, докладніше. Замовлення перший прийшов через 19 днів, що для Китаю хороший термін. Шпилька була упакована в пакет і все, подарунків і листів не було.

Продавець замовлення відправив відразу після оплати. Якість товару відповідає заявленій ціні, дуже м’які волосся мені сподобалися, трохи є блиск, але не критично, волосся багато. Посилання залишу в коментарях, можна її в браузер скопіювати і подивитися ще варіанти, при бажанні замовити, так як колірна гамма дуже велика.

А стаття не рекламна і якщо вставляєш посилання, то треба писати партнерський матеріал, що не відповідає дійсності. Отже, про загартування ось з кольором я пролетіла і замовила більш темний варіант. Потрібно уважно колір підбирати.

Мені довелося підфарбуватися в шоколадний колір, який ідеально підійшов до даного шиньйону. Я не люблю, себе темною мені здається, такий колір старить, але походити можна тиждень поки сивина не відросте. Шиньйон я носила цілий день, вбралася на роботу і потім ввечері ми в гості пішли.

12 годин на голові така краса протрималася не звично було, що я його не відчувала. Такий він легкий! Мій вердикт, хороший шиньйон з гарною якістю з швидкою доставкою, зручний в носінні. Колір треба уважно підбирати!Я ще замовлю собі таку шпильку тільки в іншому кольорі, хороша альтернатива швидкої красивою укладанні.
Кому сподобалася моя покупка посилання в коментарях не пошкодуєте якщо є проблеми з волоссям. Здоров’я вам! Бережіть себе і близьких!

Related posts

Leave a Comment