Конференція Високопродуктивні обчислення, Київ, 13-15 жовтня 2014

Конкурс на здобуття премій Верховної Ради України у 2014 році

7 березня 2014

Постановою Верховної Ради України від 16.03.2007 №775-V засновано 20 премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок в розмірі 20 тис.грн. кожна.

Премії встановлено з метою сприяння розвитку вітчизняної науки і техніки, активізації участі талановитих молодих учених у проведенні міждисциплінарних фундаментальних і прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок, а також інноваційному розвитку держави, підвищенню престижу наукового працівника та його ролі у суспільстві.

З метою організації участі молодих учених НАН України в конкурсі на здобуття зазначених премій треба до 7 березня 2013 р. подати до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України фотокартку (в електронному вигляді) та матеріали праць, оформлених згідно з Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Сайт: http://www.nas.gov.ua/UA/news/Pages/contents.aspx?ffn1=ID&fft1=Eq&ffv1=1726

Важливі дати

  • 7 березня 2014: кінцевий термін подачі робіт

Коментарі