Конференція Високопродуктивні обчислення, Київ, 13-15 жовтня 2014

Конкурс на здобуття Премій Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

1 лютого 2014

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1333, якою затверджено Положення про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, щорічно присуджуються 60 премій Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян кожна.

Цим Положенням визначено, що премія присуджується до Дня молоді особам віком до 35 років, особливі досягнення яких сприяють розвитку суспільно-економічного життя України та утвердженню її міжнародного авторитету.

З метою організації участі молодих учених НАН України у конкурсі на здобуття зазначеної Премії в номінації „За наукові досягнення” до 1 лютого 2013 р. треба подати до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України матеріали щодо кандидата на премію.

При поданні науковою установою НАН України кандидатур молодих науковців на здобуття премії необхідно врахувати таке:

– премія присуджується за досягнення впродовж 2013 року (за наявності таких досягнень до уваги також можуть братися досягнення кандидата у попередніх роках);

– при конкурсному відборі та висуненні кандидатур від НАН України за інших рівних умов перевага надаватиметься молодим ученим, які мають науковий ступінь.

Сайт: http://www.nas.gov.ua/UA/news/Pages/contents.aspx?ffn1=ID&fft1=Eq&ffv1=1723

Важливі дати

  • 1 лютого 2014: кінцевий термін подачі матеріалів

Коментарі