Конференція Високопродуктивні обчислення, Київ, 13-15 жовтня 2014

Датацентр у кармані: 1 ТБ USB флешка у ножі

29 січня 2012

Victorinox створив складаний ніж з вбудованою USB флешкою на 1 ТБ та стверджує, що це найбільше у світі портативне USB сховище.

Виріб було показано на міжнародній конференції CES 2012 у Лас Вегасі. Ви можете собі такий придбати. Існує «безпечна» версія, в якій чорний або червоний корпус лише нагадує армійський складаний ніж та є лише контейнером для флешки, а також справжній складаний ніж з флешкою та ножицями, але не розраховуйте, що вам дозволять взяти його з собою у літак.

Лінійка ножів з вбудованими флешками вже існує з 2008 року. За чотири роки ємність накопичувача збільшилась у 1000 разів: з 1 ГБ до 1 ТБ.

Швейцарський ніж з флешкою на 1 ТБ

Флешка має інтерфейс USB 2.0 та 3.0 або eSATA, а також монохромний дисплей на рідких кристалах розміром 96х48 пікселів, якого досить для короткого опису вмісту накопичувача. Передбачене також шифрування AES 256-bit та біометричний сканер відбитків пальців.

Вартість такої штучки складає 470 доларів за 640 ГБ та цілих 2000 доларів за 1 ТБ. Збирайте гроші, у квітні цього року флешки надійдуть у продаж.

Якщо трохи більш серйозно, то наскільки малим може стати персональний комп’ютер завтра? Можна очікувати пристойний процесор, чіпсет, пам’ять та SSD на материнській платі розміром з коробку сірників. Залишиться єдине питання: куди вбудувати цю маленьку коробочку, в корпус екрану чи клавіатуру?

Теги: сховище

Матеріали за темою:

Коментарі