Конференція Високопродуктивні обчислення, Київ, 13-15 жовтня 2014

Mellanox анонсує рішення для швидкісної торгівлі з найменшими затримками

21 січня 2012

Програмне забезпечення для передачі повідомлень (VMA 6.0) має рекордну продуктивність в застосуваннях, основаних на сокетах, включаючи фінансові сервіси, бази даних з транзакціями та кешування у пам’яті.

Mellanox Technologies, провідний постачальник високопродуктивних мереж передачі даних для датацентрів та сховищ даних, сьогодні анонсував доступність свого прискорювача повідомлень, VMA 6.0, з розширеною підтримкою прискорення TCP та UDP на картах адаптерів ConnectX-3 VPI.

Прискорювач VMA 6.0 дає можливість отримати рекордно низьку латентність UPD порядку 1.4 мікросекунди та латентність TCP порядку 1.7 мікросекунди. Це більш ніж вдвічі менше, ніж аналогічні рішення конкурентів. VMA 6.0 у поєднанні з адаптерами ConnectX-3 збільшує продуктивність для широкого спектру програм, зокрема, високочастотної торгівлі, баз даних, кешування у пам’яті тощо.

«VMA 6.0 забезпечує найшвидшу продуктивність будь-якої сокетної програми через наші провідні рішення для інтерконекту з низькою латентністю»,– каже Давід Барцилай, віце-президент з маркетингу компанії Mellanox Technologies.­– «VMA забезпечує датацентри лідируючою технологією з низькими затримками при розподілі даних та високим рівнем передачі, в результаті отримуємо швидше виконання, менший час відповіді та швидше повернення інвестицій».

У поєднанні з ConnextX-3, VMA 6.0 забезпечує платформу уніфікованого прискорення для усіх стандартних програмних методів роботи з мережею, таких як TCP, UDP Multicast та UDP unicast, покращуючи продуктивність обміну даних між програмами та зменшуючи затримки.

VMA 6.0 використовує можливості нового адаптера ConnectX-3, наприклад, апаратне керування потоком, які забезпечують апаратне прискорення потоків масштабованим та збалансованим чином. VMA 6.0 та адаптери ConnectX-3 включають підтримку PCIe 3.0, надаючи майбутню сталість та низьку латентність багатоядерних обчислювальних платформ.

VMA 6.0 – це динамічна бібліотека користувача Linux для прискорення повідомлень та потоків. Програми, які використовують стандартні BSD сокети, використовують бібліотеку для будь-яких даних, без необхідності змін у програмі.

Трафік програи передається безпосередньо до адаптерів ConnectX-3 10/40 GbE або Infiniband FDR з середовища програми, оминаючи ядро та IP стек, а тому зменшуючи додаткові накладні витрати, копіювання у буфери та зупинки, що в результаті дає надзвичайно низьку латентність та більшу пропускну здатність.

Теги: Mellanox, інтерконект

Матеріали за темою:

Коментарі