Конференція Високопродуктивні обчислення, Київ, 13-15 жовтня 2014

Цитати відомих людей про майбутнє

23 травня 2013

Цитати відомих людей про майбутнє

Цитати відомих людей про майбутнє науки та техніки, в тому числі комп'ютерних технологій.

1. Каміння з неба падати не може, йому там немає звідки взятися! (Паризька Академія Наук про метеорити, 1772 р.)

2. В майбутньому комп'ютери будуть важити не більше 1,5 тони. (Журнал Popular Mechanics, 1949 р.)

3. Думаю, що на світовому ринку ми знайдемо попит для п'яти комп'ютерів. (Томас Уотсон – директор компанії IBM, 1943 р.)

4. Я об'їздив цю країну вздовж та впоперек, спілкувався з найбільш розумними людьми та можу вам поручитися, що обробка даних є лише примхою, мода на яку протримається не більше року. (редактор видавництва Prentice Hall, 1957 р.)

5. Що може бути корисного в цій штуці? (питання на обговоренні розробки мікрочипа в Advanced Computing Systems Division of IBM, 1968 р.)

6. Ні в кого не може виникнути необхідності мати комп'ютер в своєму домі. (Кен Олсон – засновник та президент корпорації Digital Equipment Corp., 1977 р.)

7. Такий пристрій, як телефон, має занадто багато недоліків, щоб розглядати його, як засіб зв'язку. Тому, вважаю, що даний винахід не має ніякої цінності. (з обговорення в компанії Western Union в 1876 р.)

8. Ця музична коробка без проводів не може мати ніякої комерційної цінності. Хто буде платити за послання, не призначені для якоїсь приватної особи? (ділові партнери Давіда Сарнова у відповідь на його пропозицію інвестувати в проект розробки радіо, 1920 р.)

9. Та кого, до біса, цікавлять розмови акторів? (реакція Warner Brothers на використання звуку в кінематографі, 1927 р.)

10. Літальні апарати важчі за повітря неможливі! (Лорд Кельвін – фізик, президент Королівської Наукової Спільноти – в 1895 р.)

11. Професор Годдард не розуміє відношень між дією та реакцією, йому невідомо, що для реакції потрібні умови більш сприятливі, ніж вакуум. Схоже, професор має гостру недостачу елементарних знань, які викладаються ще в середній школі. (стаття в газеті New York Times, присвячена революційній роботі Роберта Годдарда на тему розробки ракети, 1921 р.)

12. Буріння землі в пошуках нафти? Ви маєте на увазі, що треба сверлити землю для того, щоб знайти нафту? Ви з'їхали з глузду. (відповідь на проект Едвіна Дрейка в 1859 р.)

13. Літаки - цікаві іграшки, але ніякої військової цінності вони не представляють. (маршал Фердінанд Фош, професор стратегії в Академії Генштабу Франції).

14. Все, що могло бути винайдене, вже винайшли. (Чарльз Дьюелл – спеціальний вповноважений американського Бюро Патентів, 1899 р.)

15. Теорія Луї Пастера про мікроби – смішна фантазія. (Пьєр Паше – професор психології університету Тулузи, 1872 р.)

16. Живіт, груди та мозок завжди будуть закриті для вторгнення мудрого та гуманного хірурга. (Сер Джон Ерік Еріксен – британський лікар, призначений головним хірургом королеви Вікторії, 1873 р.)

17. 640 кілобайт пам'яті має бути достатньо для кожного. (Білл Гейтс, 1981 р.)

18. 100 мільйонів доларів – занадто велика ціна за Microsoft. (IBM, 1982 р.)

Теги: гумор, історія, наука, технології

Матеріали за темою:

Коментарі