Конференція Високопродуктивні обчислення, Київ, 13-15 жовтня 2014

Фантастичні картини з математичних формул

27 листопада 2012

Пропонуємо вам ознайомитись з чудовими роботами італійки Сільвії Кордедди (Silvia Cordedda). Важко повірити, але всі ці дивовижні квіти та орнаменти зі складною структурою Сільвія не малює і не фотографує, а створює за допомогою точних математичних формул.

Всі її творіння – це фрактальна графіка, молодий вид комп'ютерної графіки, що зараз бурно розвивається.

Сільвія познайомилась з мистецтвом створення фрактальних образів менше року тому та з тих пір просто закохалася в нього.

Не варто думати, що подібну красу може створити будь-хто бажаючий в спеціальній програмі. Безумовно, малюнок, описаний математичною формулою, створює комп'ютер, але підбирає параметри формули і таким чином визначає кінцевий варіант зображення все-таки людина.

Тому Сильвію в повній мірі можна назвати творцем та художником, адже її уміння гармонійно поєднувати кольори та форми – це природний талант.

Сильвія Кордедда досягла немалих висот у справі створення складних та гарних форм. В цьому ви можете переконатися самі, ознайомившись з її роботами прямо зараз.

Фотогалерея

Фантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формулФантастичні картини з математичних формул

Теги: математика

Матеріали за темою:

Коментарі

Коментарі до "Фантастичні картини з математичних формул":

Андрій27.11.2012

Заради подібних штук я пішов у свій час на мехмат.