Конференція Високопродуктивні обчислення, Київ, 13-15 жовтня 2014

Компанія Intel оголосила про свої плани щодо MIC

19 червня 2012

На конференції ISC 2012 компанія Intel оголосила про свої плани продажів прискорювачів на платформі MIC (Many Integrated Cores) для високопродуктивних обчислень під торговою маркою Xeon Phi.

Архітектура MIC передбачає об’єднання традиційних х86-сумісних ядер зі спеціалізованими ядрами для підвищення ефективності виконання паралельних обчислень.

Intel Xeon Phi

Першими виробами лінійки Xeon Phi стануть процесори Knights Corner, які міститимуть більше 50 ядер. Для їх виробництві будуть застосовуватись 22-нанометрова технологія та інноваційна методика Tri-Gate. Обсяг пам’яті GDD5 складатиме не менш ніж 8 Gb.

Прискорювачі Xeon Phi будуть сумісними з моделями програмування архітектури x86 та сприйматимуться додатками як окремі обчислювальні вузли, які функціонують під керуванням власної ОС на базі Linux. Такий підхід забезпечить додаткову гнучкість роботи при реалізації кластерних рішень.

Вироби сімейства Xeon Phi отримають підтримку розширень SIMD (512 біт), що додатково підвищить швидкість роботи за рахунок обробки кількох елементів даних за допомогою однієї інструкції.

Передбачається, що Xeon Phi доповнять існуючі сімейства Xeon E5-2600 та Е5-4600. Нові процесори надійдуть в продаж у другій половині цього року.

Перше покоління Xeon Phi орієнтоване на високопродуктивні обчислення, наступні моделі будуть використовуватись у корпоративних центрах обробки даних та робочих станціях.

Теги: Intel, Knights Corner, MIC, Xeon Phi, високопродуктивні обчислення, паралельні обчислення, прискорювачі, процесори, технології

Матеріали за темою:

Коментарі

Коментарі до "Компанія Intel оголосила про свої плани щодо MIC":

Іван26.06.2012

Цікаво, на ньому Oblivion піде? Ну ніяк цей девайс на Xeon не схожий