Конференція Високопродуктивні обчислення, Київ, 13-15 жовтня 2014

Компанія nVidia анонсувала прискорювачі Tesla нового покоління

16 травня 2012

Компанія nVidia анонсувала прискорювачі Tesla K10 та Tesla K20, призначені для використання у високопродуктивних системах обробки даних.

Представлені процесори виконані на архітектурі нового покоління Kepler, при розробці якої велика увага приділялась показникам енергоефективності.

Серед особливостей нової архітектури nVidia виділяє технологію динамічного паралелізму, яка спрощує паралельне програмування за рахунок застосування GPU-прискорення до широкого спектру поширених алгоритмів.

Функція Hyper-Q дозволяє декільком ядрам центрального процесора одночасно використовувати ядра CUDA на одному графічному чипі Kepler, що підвищує ефективність роботи системи.

Прискорювач Tesla K10

За словами виробника, прискорювач Tesla K10 забезпечує найвищу пропускну здатність для застосувань обробки сигналів, зображень та сейсмічних даних. Карта обладнана двома процесорами GK104 Kepler з загальною продуктивністю 4,58 терафлопс, загальний об’єм пам’яті GDDR5 складає 8 Гб. Прискорювач оптимізований для нафтогазової та оборонної промисловості.

Прискорювач Tesla K20

Карта Tesla K20, виконана на чіпах GK110 Kepler, очолить сімейство Tesla. На думку nVidia, цей прискорювач, створений для найбільш ресурсомістких задач, стане найпродуктивнішим та найекономічнішим графічним процесором в світі. За попередніми даними, його поставки розпочнуться у четвертому кварталі поточного року.  

Теги: CUDA, GPU, Kepler, NVidia, Tesla, процесори

Матеріали за темою:

Коментарі