Конференція Високопродуктивні обчислення, Київ, 13-15 жовтня 2014

Не використовуйте математичні методи, не розуміючи їх!

10 лютого 2012

Не використовуйте математичні методи, не розуміючи їх!

Троє математиків та троє фізиків збираються їхати потягом в інше місто на конференцію. Вони зустрічаються перед касою на вокзалі. Першою підходить черга фізиків і вони, як всі нормальні люди, купують по квитку на людину. Математики ж купують один квиток на всіх. «Як же так?», — дивуються фізики — «Адже в потязі контролер, вас же без квитків звідти виженуть!». «Не турбуйтесь», — відповідають математики — «В нас є МЕТОД».

Перед відправленням потягу фізики розсаджуються по вагонах, але намагаються прослідкувати за застосуванням загадкового «методу». Математики ж всі набиваються в один туалет. Коли контролер підходить до туалету та стукає, двері трохи відчиняються, звідти висовується рука з квитком. Контролер забирає квиток і далі всі вони без проблем їдуть до пункту призначення.

Після конференції вони знову зустрічаються на вокзалі. Фізики, натхненні прикладом математиків, купують один квиток. Математики не беруть жодного. «А що ж ви покажете контролеру?» — «В нас є МЕТОД!».

В потязі фізики набиваються в один туалет, математики — в інший. Незадовго до відправлення, один з математиків підходить до туалету, де ховаються фізики. Стукає. Висовується рука з квитком. Математик забирає квиток та повертається до колег.

Мораль: Неможна використовувати математичні методи, не розуміючи їх!)))

Теги: гумор, математика

Матеріали за темою:

Коментарі

Коментарі до "Не використовуйте математичні методи, не розуміючи їх!":

Леонiд12.02.2012

> Незадовго до відправлення
Очевидно цей метод годиться тільки для фірмових поїздів типу Оберіг, де туалети не зачиняються на зупинках :-)